رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه(س) خبرداد
برگزاری بیش از هزار برنامه فرهنگی ویژه کاروان های زیارتی در سال۹۶
خبرگزاری شبستان:رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) گفت: در سال گذشته بیش از هزاربرنامه مختلف برای نزدیک به ۹۰ هزار زائر در کاروان های زیارتی و دوره های شخصیت شناسی حضرت معصومه سلام الله علیها و عفاف و حجاب برگزار شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم به نقل از آستان مقدس حضرت معصومه سلام الله علیها حجت الاسلام والمسلمین فتح الله زاده در گفتگویی با اشاره به فعالیت اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی در سال 96 اظهار داشت: روزانه افراد بسیاری در قالب اردو و کاروان های زیارتی و … در این مکان مقدس حاضر می شوند که اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی برنامه های متنوعی برای آنان برگزار می کند.


وی افزود: پذیرش کاروانها و اردوهای زیارتی و برگزاری ویژه برنامه های معرفتی برای کاروان ها شامل شخصیت شناسی بانوی کرامت، آداب زیارت و برنامه حرم شناسی روزانه در تمام سال به طور مستمر انجام می شود.


رئیس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) خاطرنشان کرد: در سال گذشته بیش از هزاربرنامه مختلف برای نزدیک به 90 هزار زائر در کاروان های زیارتی و دوره های شخصیت شناسی حضرت معصومه سلام الله علیها و عفاف و حجاب برگزار شده است.


وی ادامه داد: از نزدیک به 90 هزار نفر زائر آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) در بخش های مختلف، 49 هزار و 580 نفر آقا 38 هزار و 771 نفر خانم بوده اند.


حجت الاسلام والمسلمین فتح الله زاده عنوان کرد: حدود 500 کاروان زیارتی در این بخش آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) پذیرش شده اند که انجام برنامه ها یا به صورت برنامه های شخصیت شناسی و حرم شناسی بوده است.
 

چاپ خبر