ماه رمضان بهترین فرصت برای تبیین ارزش ها و آموزه های قرآنی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان البرز برپایی نمایشگاه قرآن و عترت را از جمله برنامه های جشنواره قرآنی، فرهنگی و هنری در استان خواند و گفت: ماه رمضان بهترین فرصت برای تبیین ارزش ها و آموزه های قرآنی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، ناصر مقدم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با حضور در آئین افتتاح نمایشگاه قرآنی قرآن و عترت استان البرز که امروز چهارشنبه (2 خرداد) در محل نمایشگاه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد، گفت: برپایی غرفه های نمایشگاهی ظرفیت مناسبی برای تبیین آموزه های دینی و قرآنی است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلام البرز مطرح کرد: برگزاری محافل انس با قرآن در مساجد، برپایی تئاترهای خیابانی با محوریت ماه مبارک رمضان و ارزش های دینی، برگزاری نمایشگاه قرآنی از جمله برنامه های جشنواره قرآنی استان البرز است.

 

مقدم با در نظر گرفتن اهمیت توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های قرآنی استان مطرح کرد: این دوره از جشنواره قرآنی در تمام شهرستان های استان البرز با هدف تبیین آموزه های دینی و قرآنی در نظر گرفته شده است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز در پایان عنوان کرد: در این دوره از نمایشگاه قرآنی ۱۶ غرفه با محوریت موضوعات قرآنی، فرهنگی و هنری از ساعت ۱۸ تا ساعت ۲۳ آماده ارائه خدمات به بازدیدکنندگان است.

 

 

چاپ خبر