بلیت سینماهای کردستان در ماه رمضان نیم بها است
خبرگزاری شبستان: مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کردستان گفت: سینما های حوزه هنری در ماه مبارک رمضان همزمان با کشور در استان کردستان تا ساعت ۱۷ به صورت نیم بهاء ارائه خدمت می کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از سنندج و به نقل از روابط عومی حوزه هنری انقلاب اسلامی استان؛ حیدر مرادی اظهار کرد: درراستای سیاست های اعمال شده توسط شورای صنفی نمایش فیلم های سینمایی و در طرح ویژه ماه مبارک رمضان بلیت  فیلم های اکران شده در این ماه تا ساعت 17 به صورت نیم بهاء ارائه می شود.

 

وی در این زمینه گفت: براین اساس در استان کردستان نیز در پردیس سینمایی بهمن سنندج و همچنین سینما آزادی بیجار تا ساعت 17 بلیت سینما به صورت نیم بهاء به علاقه مندان ارائه می شود.

 

مدیر پردیس سینمایی بهمن با اشاره به فیلم های درحال اکران پردیس سینمایی بهمن سنندج اذعان کرد: در پردیس سینمایی بهمن سنندج در مجموع 7 فیلم در طول روز در سه سالن سینمایی در این ایام اکران می شود.

 

مرادی افزود: فیلم «چهارراه استانبول» ساعت 10 صبح و 15:30 در سالن دو و ساعت 19:45 در سالن یک ، فیلم «عصبانی نیستم»ساعت 17:30 و 21:30 در سالن شماره 2 ، فیلم «تگزاس» ساعت 15:15 ، 17:30 و22 در سالن شماره 1 ، فیلم «به وقت شام» به صورت تک سانس در ساعت 15 در سالن شماره 3، فیلم انیمیشن «فیلشاه» ساعت 10:15 صبح در سالن شماره3 و ساعت 19:30 در سالن شماره 2 ، فیلم «لاتاری» ساعت 19 و 22  سالن شماره 3 و فیلم" مصادره " به صورت تک سانس در ساعت 17 در سالن شماره  3 پردیس سینمایی بهمن سنندج اکران می شود.

 

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کردستان در خصوص فیلم های در حال اکران سینما آزادی بیجار نیز گفت: در بیجار نیز در این ایام فیلم های «چهارراه استانبول» در ساعت 16 و 20 ، فیلم «تگزاس» ساعت 18 و22 و فیلم انیمیشن «فیلشاه» ساعت 10:30 صبح اکران می شود.

 

وی خاطر نشان کرد: هم اکنون امکان تهیه بلیت به صورت اینترنتی نیز فراهم گردیده و علاقه مندان می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.cinematicket.orgو با ورود به بخش انتخاب سینما نسبت به تهیه بلیت فیلم های مورد نظر خود با امکان انتخاب صندلی اقدام کنند.

 

 

ایرج کاکی

مدیرروابط عمومی

 

چاپ خبر