رئیس برج آزادی در نشست نمایشگاه «عروسک در گذر زمان»:
عروسک های ثبت ملی شده به نمایش در می آیند
خبرگزاری شبستان: نعمت الله پایان با بیان اینکه در نمایشگاه «عروسک در گذر زمان»، عروسک های ثبت ملی شده ایکوم و بنیاد رودکی به نمایش در می آید،گفت: برج آزادی آمادگی دارد تا شهریورماه میزبان این نمایشگاه باشد.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری شبستان، نشست نمایشگاه «عروسک در گذر زمان» ظهر امروز چهارشنبه 26 اردیبهشت‌ با حضوراحمد محیط طباطبایی، رئیس سازمان ایکوم و معاون پژوهشگاه میراث فرهنگی، هما جدی کار، مدیر گروه نمایش عروسکی دانشگاه تهران، نعمت الله پایان، رئیس برج آزادی و بابک شیبانی، مدیر مرکز آموزش بنیاد رودکی در سالن تشریفات تالار وحدت برگزار شد.

 

در این نشست نعمت الله پایان، رئیس برج آزادی  با بیان اینکه برج آزادی بواسطه جایگاه ملی که دارد امسال میزبان یکی از جذاب ترین رویدادهای هنری است،گفت:  برج آزادی به واسطه زیرساختی که دارد هر سال میزبان نمایشگاه های زیادی است و هنرمندان زیادی درخواست و مراجعه می کنند که آثارشان را در این مکان نمایش دهند.

 

رئیس برج آزادی خاطر نشان کرد: یکی از ویژگی های نمایشگاه «عروسک در گذر زمان»  نمایش عروسک های ثبت ملی شده توسط ایکوم و بنیاد رودکی است.

 

وی افزود: نمایشگاه از 3 خرداد به مدت یک هفته در موزه و تالار اصلی برج آزادی برپا می شود، پس از اتمام یک هفته برج آزادی آمادگی دارد تا شهریورماه میزبان نمایشگاه باشد؛ یکی از مخاطبان اصلی ما کودکان و نوجوانان است در برج آزادی و ما می خواهیم که آنها از این نمایشگاه بازدید کنند.

 

نعمت الله پایان یادآور شد: عید نوروز امسال از عروسک برج آزادی رونمایی کردیم؛ ما به این سمت حرکت کردیم که مخاطبان کودک و نوجوانان ما از این نمایشگاه استفاده کنند؛ هدف ما این است که نمایشگاه عروسک در گذر زمان را به جشنواره عروسکی یونیما برسانیم.

چاپ خبر