به میزبانی دافوس آجا
نخستین گردهمایی روحانیون ستاد ارتش برگزار شد
خبرگزاری شبستان: نخستین گردهمایی روحانیون اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش و یگان های تابعه در سال ۹۷ صبح امروز با حضور حجت الاسلام جلیلی صفت، جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) برگزار شد.

به گزارش گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی ارتش، نخستین گردهمایی روحانیون اداره عقیدتی سیاسی ستاد ارتش و یگان های تابعه در سال ۹۷ صبح امروز  با حضور حجت الاسلام والمسلمین جلیلی صفت، جانشین سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در  دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش (دافوس) برگزار شد. در این مراسم حجت الاسلام جلیلی صفت ضمن تاکید بر اجرای دقیق و کامل طرح جامع مصباح در سطح ارتش گفت: اجرای دقیق این طرح باعث ارتقای سطح بینش کارکنان پایور، وظیفه و خانواده های این عزیزان می شود و در همین راستا لازم است که با همکاری و همدلی بیشتر در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت های پیش بینی شده در این طرح تلاش کرده و آن را به بهترین نحو ممکن اجرا کنیم.

در ادامه این گردهمایی یک روزه، امیر سرتیپ دوم حسین ولیوند زمانی، فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش به بیان تاریخچه این دانشگاه پرداخت و گفت: دافوس قدیمی ترین دانشگاه کشور بوده و تا کنون شهدای گرانقدری که تحصیل کرده این دانشگاه بوده اند را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرده است.

فرمانده دافوس همچنین به نقش بی بدیل اساتید این دانشگاه در دوران جنگ تحمیلی اشاره کرد و افزود: اهمیت و جایگاه این مجموعه علمی و نظامی در هشت سال دفاع مقدس برای همه روشن شد و در این دانشگاه طراحی عملیات های بزرگی همچون بیت المقدس، طریق القدس و ثامن الائمه (ع) توسط اساتید مجرب و کارآزموده ارتش انجام شد و در حال حاضر تهدیدات منطقه خاورمیانه نیز مورد تجزیه و تحلیل اساتید، فرماندهان و دانشجویان دافوس قرار می گیرد.

در پایان این گردهمایی از برگزیدگان و عقیدتی سیاسی های برتر در اجرای طرح های مصباح تقدیر به عمل آمد.

چاپ خبر