سرپرست دبیرخانه کانون‌های مساجد استان تهران معرفی شد
خبرگزاری شبستان: مراسم معارفه سید هاشم خضری؛ سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، مراسم تودیع و معارفه سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، ٢٣ اردیبهشت‌ماه با حضور مرتضی طاهریان؛ معاون فرهنگی، هنری و آموزش این ستاد برگزار شد.

 

طی این مراسم، حکم صادر شده از سوی حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حبیب‌رضا ارزانی؛ دبیر ستاد عالی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور؛ قرائت شد که بر اساس آن سید هاشم خضری، سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران شد.

 

طاهریان در این مراسم ضمن تشکر از فعالیت‌های حجت‌الاسلام امیر شمس؛ مسئول سابق دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، از وی به عنوان فردی نام برد که با توجه به سوابق و تحصیلات حوزوی همواره توفیق خدمت به مسجد و قرآن را دارد.

 

وی افزود: حجت‌الاسلام شمس، فردی با ایده‌های جدید در اجرای برنامه‌های فرهنگی بوده و هستند و نشانه آن را می‌توان در اجرای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی مانند جشنواره حضرت ام‌البنین (ع) و دهه کرامت مشاهده کرد.

 

معاون فرهنگی، هنری و آموزش ستاد عالی کانون‌های مساجد کشور، خاطرنشان کرد: سیدهاشم خضری؛ مدیرکل بازرسی، نظارت و ارزشیابی ستاد عالی این کانون‌ها، با حفظ سمت به عنوان سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران مشغول فعالیت می‌شود.

 

 

 

چاپ خبر