معاون استاندار اصفهان:
برهم زدن برجام هنر نیست/ هنر در توسعه روابط برپایه ظرفیت فرهنگی هنری کشور است
خبرگزاری شبستان: معاون استاندار اصفهان تاکید کرد: امروز برهم زدن برجام هنر نیست، بلکه توسعه روابط برپایه ظرفیت غنی فرهنگی هنری ایران، هنر است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، حمیدرضا مؤمنیان معاون استاندار و فرماندار ویژه کاشان در مراسم گشایش دفتر منطقه ای مؤسسه فرهنگی اکو در کاشان گفت: یکی از محورهای اساسی توسعه استان اصفهان، گردشگری، صنایع دستی و هنر است چرا که این موضوع از جمله مهم ترین راهکارهای توسعه ارتباطات بین الملل است.

 

وی با تاکید بر اینکه کاشان باید از این ظرفیت به بهترین وجه بهره برداری کند گفت: در سال های اخیر تلاش شده این ظرفیت ها با هم افزایی و تعامل سازنده در مسیر صحیح به کار گرفته شود

 

معاون استاندار اصفهان تاکید کرد: امروز برهم زدن برجام هنر نیست، بلکه توسعه روابط برپایه ظرفیت غنی فرهنگی هنری ایرا، هنر است.

 

مومنیان از افزایش ۶۰ درصدی ورود گردشگران خارجی به این شهرستان خبر داد و افزود: راه اندازی دفتر اکو زمینه انسجام در برنامه ها را فراهم کند و جهشی در مسیر توسعه با بهره گیری از ظرفیت دانشگاه ها داشته باشد.

 

وی از راه اندازی شورای پژوهش و فناوری به میزبانی دانشگاه کاشان خبر داد و ابراز امیدواری کرد: این فعالیت ها سبب پویایی بیش از پیش صنعت توریسم و گردشگری در منطقه شود.

 

چاپ خبر