مدیر منطقه ای سازمان کتاب ملی هند در گفتگو با شبستان:
نمایشگاه کتاب تهران بزرگ ترین نمایشگاه کتاب در آسیا است
خبرگزاری شبستان: مسئول غرفه هند در نمایشگاه بین المللی کتاب گفت: به جرات می توان گفت که نمایشگاه کتاب تهران بزرگ ترین نمایشگاه کتاب در آسیا است.

به گزارش خبرگزاری شبستان،«براتین دی» (Bratin Dey) ،مدیر منطقه ای سازمان کتاب ملی هند« national book trust india» و مسئول غرفه هند در سی و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در گفتگو با خبرنگار شبستان،گفت:من در نمایشگاه های بین المللی زیادی شرکت کرده ام و به جرات می توانم بگویم که این نمایشگاه بزرگ ترین نمایشگاه در آسیا است.

وی افزود:بسیار خوشحالیم که در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شکرت کرده ایم و همچنین خرسندیم که این نمایشگاه تا این سطح پیشرفت کرده است.

«براتین دی» گفت:وظیفه ما گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در سراسر جهان است و نمایشگاه کتاب تهران به خوبی برآورده کننده این هدف است.

مسئول غرفه هند تاکید کرد که نمایشگاه کتاب تهران وسیله ای برای برقراری روابط دوستانه فرهنگی میان ایران و هند است.

او همچنین گفت:بسیاری از کشورهای خارجی در این نمایشگاه شرکت می کنند و به این ترتیب روابط دوستانه ایجاد می شود.

مدیر منطقه ای « national book trust india» یادآور شد که کتاب های این غرفه پس از پایان نمایشگاه به برگزارکنندگان آن داده می شود تا به کتابخانه های دولتی هدیه داده شوند زیرا در کتابخانه ها هر کتاب در اختیار هزاران نفر قرار می گیرد و همه می توانند از آن استفاده کنند.

او همچنین از مهمان نوازی مردم ایران بسیار تشکر کرد و گفت:مردم ایران بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند و خاطره مهمان نوازی آنها برای همیشه در ذهن باقی می ماند.

چاپ خبر