کار عبادت و جهاد در راه خدا است
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با تاکید بر اینکه کار عبادت و جهاد در راه خداست، بر حمایت و توجه به حقوق کارگران تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان وبه نقل ازروابط عمومی اداره کل  کار، تعاون و رفاه اجتماعی ، آیت الله سیدمحمد شاهچراغی در دیدار با مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی و کارکنان این نهاد با تبریک اعیاد شعبانیه و نیز ولادت با سعادت حضرت امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) گفت: حضرت ولی عصر طرفدار مستضعفین، پابرهنگان و کارگران است.

 

وی با تاکید بر اینکه حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) پس از ظهور در نظارت بر کارگزاران شدت به خرج می دهد و ملاحظه نمی کند گفت: توجه به عدالت و مساوات در رسیدگی به حقوق مردم از دیگر ویژگی های دوران حکومت حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است.

 

شاهچراغی با تبریک هفته کارگر و گرامیداشت تلاش های کارگران در عرصه تولید و اقتصاد کشور تصریح کرد: به فرموده پیامبر اکرم (صلی الله علیه وآله وسلم) حقوق کارگر قبل از خشک شدن عرق وی باید به او پرداخت شود آیا امروز در کشور به توصیه و فرمان رسول خدا عمل می شود.

 

امام جمعه سمنان با تاکید بر ترویج فرهنگ مصرف کالای ایرانی در جامعه خاطرنشان کرد: تولید کنندگان باید با افزایش کیفیت کالای ایرانی زمینه را بیش از پیش برای ترویج این فرهنگ و ایجاد رغبت در مصرف کالای ایرانی فراهم کنند.

 

مدیرکل کار، تعاون و رفاع اجتماعی و مسوولان کارگری نیز در این نشست گزارشی از فعالیت ها و مسایل و مشکلات کارگری و کارگران بیان کردند.

 

یازدهم اردیبهشت روز جهانی کارگر نامگذاری شده است و هفته کارگر با هدف تجلیل از تلاش های کارگران آغاز شد.

چاپ خبر