قرآن رسانه ای است که مسلمانان از امواج آن بهره مند می شوند
خبرگزاری شبستان: علی عسگر گفت: قرآن رسانه اي است كه هركسي با آن ارتباط برقرار مي كند از امواج آن بهره مي برد، هركسي با قرآن انس مي گيرد اهل دل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار قرآن و معارف خبرگزاري شبستان، عبدالعلي علي عسگر رييس سازمان صدا و سيما بعدازظهر امروز پنج شنبه(٣٠فروردين ماه) در افتتاحيه سي و پنجمين دوره مسابقات بين المللي قرآن كريم كه در مصلي تهران برگزار شد با اشاره به اينكه اين روزها دنيا در شرايطي خوبي نيست، اظهار داشت: در اين برهه اي كه ما زندگي مي كنيمم شيطان بر بشريت براي تخريب بشريت و فاصله انداختن همه از دين تلاش مي كند و اينها هم به خاطر فناوري هايي است كه در دست شياطين است و مومنان و مسلمانان بايد تلاش كنند و با اتكا براسلام جلوي اين تهاجم شيطاني را بگيرند.

وي ادامه داد: ما براي مقابله با فتنه ها بايد به قرآن مراجعه كنيم، وقتي فتنه ها مانند ابرهاي سياه دنيا را فرا گرفت بايد به قرآن براي مواجه با فتنه مراجعه كنيم تا بتوانيم مقابله درست كنيم.

رييس سازمان صدا و سيما تاكيد كرد: قرآن رسانه اي است كه هركسي با آن ارتباط برقرار مي كند از امواج آن بهره مي برد، هركسي با قرآن انس مي گيرد اهل دل خواهد شد، كساني كه با قرآن ارتباط دارند به نوعي اهل رسانه خواهند بود و اميد است همه رسانه اي براي حفظ حريم اسلام باشيم.

علي عسگر يادآور شد: يكي از فتنه هاي بزرگ امروز آمريكا و وهابيت است، اگر كسي ادعاي مسلماني كند ولي با اهل فتنه ارتباط داشته باشد همانند عربستان كه ادعاي ولايت و مسلماني دارد ولي با اسرائيل و آمريكا در ارتباط است از منظر قرآن همچون اهالي فتنه خواهند بود.

وي افزود: امروز از شرقي ترين تا غربي ترين نقطه كره زمين وقتي نظاره مي كنيم شاعد پيشتازي قرآن بر دشمن هستيم، عربستان تمام تلاش خود را مي كند ولي در نهايت سرافكنده در مقابل اسلام است، آنها مردم را در سوريه، عراق و يمن كشتند ولي به خاطر نزديكي آنها به اسرائيل از منطقه خاورميانه و مسلمانان اروپا و آمريكا از اين آل سعود نفرت دارند.

رييس سازمان صدا و سيما در پايان گفت: اميد است مسلمانان وحدت كنند و از اين رو نيرو استكبار و صهيونيست را از بين ببرند، انشالاء در خانواده هاي ما اسلام هروز تلالو بيشتري داشته باشد و از تحقق قرآن هروز اهتمام بيشتر به اسلام داشته باشيم.

چاپ خبر