مراسم عزاداری شهادت امام موسی کاظم در بقعه امامزاده محمد عابد (ع)
خبرگزاری شبستان: مدیر آستان مبارک امامزاده محمد عابد علیه السلام مشهد میقان اراک از برگزاری مراسم عزاداری در شب شهادت امام موسی کاظم علیه السلام خبر داد.

حجت الاسلام عبدالله حسینخانی، مدیر آستان مقدس امامزاده محمد عابد علیه السلام مشهد میقان اراک ضمن تسلیت به مناسبت شهادت این امام همام به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک گفت: عزاداران و مجاوران این بقعه مبارک در این مراسم از سخنرانی حجت الاسلام حسین ساجدی و مداحی حاج علیرضا مرادی بهره مند می شوند.

 

وی با اشاره به اینکه برنامه شام شهادت از ساعت 21 و 30 آغاز می شود، افزود: این مراسم با حضور هیئت های مذهبی برگزار و شرکت کنندگان به سینه زنی و عزاداری می پردازند.

 

این مقام مسئول همچنین از مراسم عطر افشانی و غبار روبی بقعه مبارکه امامزاده محمد عابد علیه السلام با حضور مسئولان استانی و مردم مومن و متدین استان مرکزی خبر داد و افزود: در شام شهادت نیز مراسم قرائت دعای کمیل برگزار می شود.

 

حجت الاسلام حسینخانی همچنین از برپایی غرفه های کودک و پرسش و پاسخ نیز خبر داد و گفت: در این غرفه ها به سوالات شرعی پاسخ داده می شود و غرفه کودکان نیز برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برای بچه ها برگزار می شود.

چاپ خبر