کاهش ۳۰ درصدی حوادث چهارشنبه سوری/ ۲ هزار مصدوم و ۳ فوتی
خبرگزاری شبستان:سرپرست سازمان اورژانس کشور در آخرین اعلام خبر خود درباره ی حوادث شب چهارشنبه آخر سال در کشور گفت: ۳نفر فوتی، ۲۰۸۲ مصدوم، ۲۷۷ مورد سوختگی، ۲۱ مورد قطع عضو، ۱۵ مورد شکستگی و ۱۵۱ مورد بستری داشته ایم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان، آخرین سه شنبه سال 1396 نیز گذشت. زندگی برخی  از افراد در این سه شنبه ورق دیگری خورد.برخی ها با دورهمی خانوادگی این روز را با شادی به اتمام رساندند. برخی دیگر نیز به دلیل شیطنت و ترقه بازی به خود آسیب رسانده اند و در برخی از موارد برای دیگران که تنها رهگذر بوده اند حادثه آفریدند.

با وجود آگاهی سازی از سوی رسانه های ملی، نیروی انتظامی، اورژانس همچنان در آخرین سه شنبه سال شاهد حوادث تلخ بودیم.

کاهش حوادث چهارشنبه سوری نسبت به سال گذشته

با وجود اینکه  سرپرست سازمان اورژانس کشور از کاهش 30 درصدی آمار تلفات نسبت سال گذشته خبر داده است و گفته است که 50 درصد مراجعات به بیمارستان ها نیز نسبت به سال گذشته کاهش یافته است، اما همچنان چهارشنبه سوری، بیش از 2 هزار مصدوم برجای گذاشته است.

بیش از دو هزار مصدوم

به گفته ی سرپرست اورژانس کشور در مجموع در تاریخ ۲۲ اسفندماه ۲هزار و 82 مصدوم به ثبت رسید.

بازداشت 13 نفر د رحوادث چهارشنبه سوری

همچنین؛ رئیس پلیس پایتخت  از بازاداشت ۱۳ نفر از کسانی که قوانین را نقض کرده اند خبر داده است و گفته است که تا بعد از عید نیز آنان در بازداشت خواند بود.

او  نیز از کاهش آمار مصدومان نسبت به سال گذشته خبر داده است و گفته است، به مراتب وضعیت شهر نسبت به سال گذشته بسیار بهتر بوده است که جا دارد از شهروندان محترم تشکر کنیم

گزارش سه فوت در حوادث چهارشنبه سوری

سرپرست سازمان اورژانس کشور  در آخرین اعلام خبر خود درباره ی  حوادث شب چهارشنبه آخر سال در کشور گفت: 3نفر فوتی، 2082 مصدوم، 277 مورد سوختگی، 21  مورد قطع عضو، 15 مورد شکستگی و 151 مورد بستری داشته ایم.

چاپ خبر