تعامل کانون های مساجد با دیگر ادارات ضرورت دارد/خبرگزاری شبستان از ظرفیت بالایی برخوردار است
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به ضرورت تعامل کانون های فرهنگی و هنری مساجد با دیگر ادارات و نهادها گفت: خبرگزاری شبستان از ظرفیت بالایی برخوردار است و باید استفاده بهینه از آن صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، احد جاودانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران امروز (17 اسفند) در جلسه شورای اداری در آستانه ربع قرن تلاش کانون های فرهنگی و هنری مساجد گفت: نشاط و شادابی در محیط کاری و انجام فعالیت ها ضرورت دارد و در افزایش راندمان کاری تاثیرگذار است.

 

وی اظهار کرد: در احادیث و روایات ائمه اطهار(علیهم السلام) به گشاده رویی و اخلاق نیکو در رفتار بسیار سفارش و تاکید شده است.

 

جاودانی با تاکید بر توجه به امکانات و نظافت در ادارات، بیان کرد: تعامل و انعقاد تفاهم نامه کانون های فرهنگی و هنری مساجد با دیگر ادارات و نهادها ضرورت دارد و باید به این مهم عنایت ویژه صورت گیرد.

 

وی ابراز کرد: خبرگزاری شبستان از ظرفیت بالایی برخوردار است که باید استفاده بهینه از این خبرگزاری صورت گیرد و از مطالب تولیدی آن در خبرگزاری ها و سایت های دیگر، استفاده بهینه شود.

 

به گزارش شبستان، هر یک از کارکنان ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران به ارائه سوالات و پیشنهادهای خود پرداختند.

چاپ خبر