کمپینی برای حمایت از تولید ملی
من نوروز صنایع دستی عیدی می دهم
خبرگزاری شبستان: مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت : برای حمایت از کمپین " آری به تولید ملی " با شعار نوروز صنایع دستی عیدی میدهم از هنرمندان صنایع دستی به عنوان تولید کنندگان ملی حمایت می کنیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان، به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران، مجید مهدوی مدیرکل میراث فرهنگی استان تهران گفت : برای حمایت از کمپین " آری به تولید ملی " با شعار نوروز صنایع دستی عیدی میدهم از هنرمندان صنایع دستی به عنوان تولید کنندگان ملی حمایت می کنیم.


 مهدوی گفت: از فروشگاه های صنایع دستی میخواهیم تا با نصب شعار خرید صنایع دستی " آر ی به تولید ملی " و "من نوروز امسال صنایع دستی عیدی میدهم " ما را در این کمیپن که نیازمند مشار کت همه هموطنان است یاری کنند.


مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران ادامه داد: پوستر های این کمیپن به زودی در خیابان استاد نجات الهی (ویلا) به عنوان محور صنایع دستی بین فروشگاه هایی که علاقه مند به پیوستن به این کمپین هستند توزیع می شود.


وی با تاکید بر اینکه خرید صنایع دستی نه تنها رونق اقتصادی ایجاد می کند بلکه موجب حفظ فرهنگ و هویت کشور می شود ادامه داد :صنایع دستی ایرانی بر گرفته از یک تمدن چند هزارساله می باشد که باید از آن به عنوان یک کالای تولید ملی با سابقه چند هزارساله حمایت کرد.


مهدوی افزود : اگر فرهنگ خرید صنایع دستی ایرانی به عنوان یک کالای تولید ملی در جامعه نهادینه شود دیگر شاهد عرضه کالاهای چینی در بازار صنایع دستی نخواهیم بود.

چاپ خبر