شهردار آران و بیدگل:
۲۲ بهمن روز تجدید عهد و پیمان با شهدا و آرمانهای امام راحل است
خبرگزاری شبستان: شهردار آران و بیدگل گفت: ۲۲ بهمن ماه روز تجلی حضور قدرتمندانه ملت و تجدید عهد و پیمان با شهدا و آرمانهای امام راحل است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان؛ دکتر رضا رمضانی شهردار آران و بیدگل با تاکید بر رشادتها و نقش آفرینی مردم آران و بیدگل در تمامی صحنه های انقلاب گفت:  22 بهمن ماه روز تجلی حضور قدرتمندانه ملت و تجدید عهد و پیمان با شهدا و آرمانهای امام راحل است.

وی افزود:  روز 22 بهمن روز نجات ملت ایران از چنگال طاغوتیان زمان و یادآور رشادتها ، فداکاری ها و شهادت طلبی های ملتی منسجم و خداجوی پیرو ولایت و رهبری است.

شهردار آران و بیدگل با تاکید بر حضور گسترده و پرشور مردم متعهد و ولایتمدار شهرستان آران و بیدگل در راهپیمایی 22 بهمن تصریح کرد: تنها چیزی که می تواند دشمنان و منافقان را نا امید کند و برسرجای خود بنشاند حضور یکپارچه مردم در همه صحنه های انقلاب به ویژه راهپیمایی در روز جشن انقلاب است.

رمضانی خاطر نشان کرد: 22 بهمن روز نمایش وحدت، همدلی و نماد قیام ملت ایران اسلامی علیه ظلم و استبداد و فرصتی برای نشان دادن وحدت  و عزم و اراده ملی در راه پیمودن راه شهدای والامقام و امام عزیز است.

وی با اشاره به نقش آفرینی و رشادتهای مردم شهرستان آران و بیدگل در قیام سال ۴۲ و حضور چشمگیر مردم این دیار در تمامی صحنه های مختلف انقلاب خاطرنشان کرد: دارالشهدای آران و بیدگل در مسیر پیروزی انقلاب شاهد رشادتها و شهادتهای زیادی بوده است و اینک در راهپیمایی بیست و دوم بهمن ماه امسال نیز مردم با حضور حماسی و باشکوه خود جواب دندان شکنی به استکبار خواهند داد.

چاپ خبر