همکاری ۵۱ سازمان مردم نهاد با اداره ورزش و جوانان ایلام
خبرگزاری شبستان: مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام، گفت: هم اکنون ۵۱ سازمان مردم نهاد مجوز لازم را برای همراهی با برنامه های وزارت ورزش و جوانان کسب و با این اداره کل همکاری می کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، بهروز حیدرزاده، ظهر امروز (۱۱ بهمن) در دیدار استاندار ایلام با تعدادی از اعضای تشکل های مردم نهاد ایلام اظهار کرد: افزون بر ٣۰۰ برنامه در حوزه های زیست محیطی، هنری، پژوهشی، علمی از ابتدای سال جاری تاکنون در نتیجه مشارکت سازمان های مردم نهاد با دستگاه ها در استان اجرا شده است.

 

وی، یادآور شد: ایلام در زمینه مشارکت سازمان های مردم نهاد در امور مختلف بر حسب جمعیت جوان رتبه اول کشور را به خود اختصاص داده است.

 

مدیرکل ورزش و جوانان ایلام، ابراز کرد: قانون بر ضرورت بهره برداری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای ایفای نقش در عرصه اجتماعی تاکید کرده و در دولت تدبیر و امید نیز بر این موضوع اهتمام ویژه ای شده است.

 

حیدرزاده، بیان کرد: ۲۰ سمن در آغاز فعالیت دولت یازدهم، مجوز لازم را در استان ایلام اخذ کرده بودند که این تعداد هم اکنون به ۵۱ سازمان مردم نهاد رسیده است.

 

وی، خاطرنشان کرد: تجربه ثابت کرده دولت ها در عرصه اجتماعی به تنهایی نمی توانند مشکلات را برطرف کنند و هر جا از ظرفیت مردمی بهره گرفته ایم سرعت حل مشکلات دوچندان شده است.

چاپ خبر