جشنواره صنایع دستی و فروش غذا به نفع بیماران نیازمند برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: جشنواره صنایع دستی و فروش غذا برای کمک به بیماران نیازمند مبتلا به MS و PKU در شهر اقبالیه برگزار می شود.

دبیر جشنواره فروش غذا و صنایع دستی به نفع بیماران MS و PKU در گفتگو با خبرنگار شبستان در قزوین بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و به منظور کمک به بیماران نیازمند، جشنواره صنایع دستی و فروش غذا به نفع بیماران MS و PKU با شعار همه ما به کمک نیازمندیم در شهر اقبالیه برگزار می شود.

 

زهرا اسلامی ادامه داد: جشنواره فروش غذا و صنایع دستی و نمایشگاه توانمندی های زنان سرپرست خانوار در روزهای پنجشنبه 12 بهمن و شنبه 14 بهمن ماه از ساعت 10 تا 17 در سالن فرهنگی و هنری پیامبر اعظم شهر اقبالیه برگزار می شود.

 

وی اضافه کرد: در این نمایشگاه و جشنواره 10 نفر از بانوان توانمندی ها و صنایع دستی خود را در معرض دید عموم قرار می دهند و 10 نفر از بانوان هم در بخش پخت و فروش غذا شرکت دارند که کمک های حاصل از این جشنواره به منظور حمایت از بیماران MS و PKU که در شهر اقبالیه زیرپوشش بهزیستی هستند، هزینه می شود.

 

دبیر جشنواره فروش غذا و صنایع دستی به نفع بیماران MS و PKU یادآور شد: مراسم افتتاحیه این جشنواره روز پنجشنبه با حضور مسئولان شهری و مسئولانی از اداره کل بهزیستی برگزار می شود و مهمترین هدف این برنامه حمایت از بیماران نیازمند و معرفی بیمار MS و PKU به مردم است.

چاپ خبر