کمپین ملی «سازمان امداد اسلامی » برای کمک به بی خانمان ها در کانادا
خبرگزاری شبستان: سازمان امداد اسلامی در کانادا کمک های زمستانی خود را به خانمان های این کشور آغاز کرده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از « newswire »،سازمان امداد اسلامی کانادا که بزرگ ترین سازمان اسلامی در این کشور به شمار می آید، کمپین ملی را برای کمک به بی خانمان ها در فصل زمستان آغاز کرده است.

در حالی که دما در برخی از نقاط کانادا 35 - درجه سانتی گراد است،این خیریه بین المللی با کمک پنج سازمان داخلی در پنج شهر ،کمپین فوق العاده زمستانی را برای رساندن بسته های امدادی به افرادی که در خیابان ها و پناهگاه ها زندگی می کنند،آغاز کرده است.

ژاکت،پوتین،شال گردن،لباس گرم،روسری،دستکش و لوازم بهداشتی از جمله وسایلی است که داوطلبان مسلمان آنها را در بسته های امدادی میان بی خانمان ها در سراسر کانادا توزیع می کنند.

درخواست جمع آوری پول بر روی صفحه اینترنتی این خیریه گذاشته شده است تا افراد و سازمان هایی که مایل هستند،بتوانند کمک های مالی خود را به طور آنلاین ارائه کنند.

«ریحانه پاتل»،مدیر روابط عمومی سازمان امداد اسلامی کانادا در این باره گفت:دمای بسیار پایین هوا زندگی افرادی را که در خیابان ها زندگی می کنند، تهدید می کند.

او افزود: وسایلی که ما در فصل زمستان در میان بی خانمان ها توزیع می کنیم، می تواند این شرایط را کمی برای آنها قابل تحمل کند و وظیفه ما به عنوان جامعه اسلامی این است که هر کاری که در توان داریم،برای همسایگان خود انجام دهیم.

چاپ خبر