حماسه نهم دی معجزه الهی بود بدست امت اسلامی ایران
خبرگزاری شبستان: جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: حماسه نهم دی معجزه الهی بود به دست امت اسلامی ایران در برابر فتنه ای که آمده بود انقلاب را بسوزاند و حماسه نهم دی این آتش را به خاکستر تبدیل کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، حجت‌الاسلام عبدالله حاجی صادقی، جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران امروز (9 دی) در اجتماع «تجلی بصیرت و میثاق امت با ولایت» که در مصلی بزرگ امام خمینی (ره) شهرکرد برگزار شد، بابیان اینکه حماسه نهم دی تجلی غیرت دینی مردم ایران اسلامی بود گفت: مردم با حضور در صحنه جواب بی حرمتی فتنه گران به مراسم های عاشورای حسینی را دادند.

 

وی حماسه نهم دی را تجلی بصیرت و استقامت امت ایران اسلامی عنوان کرد و افزود: مردم در روز نهم دی دشمنان نظام را شناختند و دست رد به سینه آن ها زدند و اعلام کردند همیشه و درهرحال پشتیبان امام (ره) و رهبر معظم انقلاب هستند.

 

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران حماسه نهم دی را تجلی تولی و تبری امت اسلامی و تجلی آیات فراوان قرآن خواند و ابراز کرد: همه استکبار آمده بود تا با همه تلاش خود چراغ انقلاب را خاموش کند، اما اراده الهی به دست امتی بود که انقلاب اسلامی زنده بماند و عالم را آماده نهضت ظهور کند.

 

حجت‌الاسلام حاجی صادقی بابیان اینکه نهم دی تجلی بصیرتی بود که از همه بصیرت ها نشات گرفته است تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب با هوشیاری و با بصیرت بالا و با حضور مردم در صحنه توطئه فتنه گران را خنثی کرد.

 

وی با اشاره به اینکه نهم دی عاشورای امت اسلامی در برابر فتنه معاویه صفتانه بود گفت: نهم دی کمتر از 22 بهمن نیست چراکه 22 بهمن رژیم پهلوی را نابود کرد و نهم دی در برابر فتنه گران پیروز شد.

 

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران بابیان اینکه جبهه استکبار پشت سر فتنه 88 بود ابراز کرد: از زمان شروع فتنه کشورهای زیادی به خیال پیروزی از فتنه گران سال 88 حمایت کردند ولی در روز نهم دی با حضور مردم ولایت مدار در صحنه متوجه شکست خود شدند.

 

حجت‌الاسلام حاجی صادقی با اشاره به اینکه نهم دی خلق حماسه ای بود که فتنه 88 را از بین برد گفت: دشمن علاوه بر طراحی 10 ساله هشت ماه هم عملیات فتنه 88 را اجرا کرد که در نهایت با شکست مواجه شدند.

 

وی نهم دی را عامل خاموش شدن فتنه 88 دانست و خاطرنشان کرد: نهم دی باید برای همیشه گرامی داشته شود و با برگزاری چنین اجتماع های فتنه گران به نسل های بعد معرفی شوند.

 

جانشین نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران گفت: گرامیداشت نهم دی فقط گرامیداشت یک حادثه ای نبود که در سال 88 اتفاق افتاده باشد، نهم دی شروعی بی پایان است.

 

حجت‌الاسلام حاجی صادقی گفت: نهم دی یعنی ولایت مداری و میثاق امت با شهدا و امام شهدا و نهم دی یعنی ای استکبار بدان و مطمئن باش امت ایران اسلامی خستگی ناپذیر است.

 

چاپ خبر