نمایش ۲۵ فیلم برگزیده جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما در سنندج
خبرگزاری شبستان: مدیر انجمن سینما جوانان استان کردستان از نمایش ۲۵ فیلم برگزیده جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما ۹۶ با همکاری انجمن فیلم کوتاه ایران همزمان با ۲۸ و ۲۹ آذر جاری در مجتمع فجر سنندج خبر داد.

سالم صلواتی، مدیر انجمن سینما جوانان استان کردستان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در سنندج اظهار کرد: انجمن سینما جوانان استان کردستان با همکاری انجمن فیلم کوتاه ایران - ایسفا، 25 فیلم برگزیده جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما 96 را در سنندج نمایش می دهد.

 

وی با بیان اینکه نمایش فیلم ها برای عموم آزاد و رایگان است، افزود: این فیلم ها که از فیلم های کوتاه منتخب و برگزیده جشنواره های داخلی و خارجی هستند در چهار باکس به نمایش در می آید.

 

مدیر انجمن سینما جوانان استان کردستان به زمان نمایش این فیلم ها اشاره کرد و ادامه داد: این فیلم های کوتاه همزمان با سه شنبه 28 و چهارشنبه 29 آذر جاری، از ساعت 16 تا 20 در تالار فروردین مجتمع فجر سنندج اکران می شوند.

 

صلواتی، به عناوین فیلم ها نیز اشاره کرد و افزود: در باکس یک شاهد نمایش فیلم های امشب، حضور، دختری در میان اتاق، آلان، صدای سارا و دریا زدگی خواهیم بود.

 

وی فیلم های کپسول، سوادکوهی، سایه فیلم، آرا، به چشم خواهری، لابه لای درختان و هرمایته را باکس دوم فیلم های کوتاه سینما مستقل اعلام کرد که همزمان با 28 آذر جاری نمایش داده می شوند.

 

صلواتی، با اشاره به باکس سوم و چهارم نمایش این فیلم های کوتاه نیز عنوان کرد: پیژامه راه راه پدر را باد برد، خواب گردها، زونا، نگاه و آریو والیبال در باکس سوم و هنوز نه، حیوان، شب تولد، وقت نهار و sing در باکس چهارم همزمان با 29 آذر جاری به روی پرده می روند.

 

مدیر انجمن سینما جوانان استان کردستان خاطر نشان کرد: تمام فیلم های که به نمایش درمی آیند فیلم‌های کوتاه داستانی و یا فیلم‌هایی با نگاه خاص و تجربی است که با مدت زمان حداقل ۳ و حداکثر ۳۰ دقیقه ساخته شده اند.

چاپ خبر