کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی ۱۳ و ۱۴ دیماه برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی با هدف بررسی چالشها و راهکارها و جهت گیریها در فضای گفتمانی با حضور نخبگان ۱۳ و ۱۴ دیماه برگزار می شود.

کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی 13 و 14 دیماه برگزار می شود

 

کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی با هدف بررسی چالشها و راهکارها و جهت گیریها در فضای گفتمانی با حضور نخبگان برگزار می شود.

 

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان، ملکی، دبیر اجرایی کنفرانس حکمرانی و سیاستگذاری عمومی در نشست کمیته علمی این کنفرانس در جمع اصحاب رسانه گفت: این کنفرانس برای اولین بار در کشور برگزار می شود و سعی کرده ایم در اعضای شورای سیاستگذاری کنفرانس ترکیب متوازنی از دستگاههای مسئول فرا قوه ای در سیاستگذاریهای کشور و همچنین هر سه قوه در این کنفرانس دعوت کنیم.

 

وی اظهار کرد: این کنفرانس در 18 محور تخصصی به فعالیت می پردازد و ترکیب کمیته ها با بهترین متخصصان شکل گرفته است.

 

ملکی ادامه داد: تاکنون 100 مقاله به دبیرخانه این کنفرانس رسیده است که مراحل داوری را طی کرده و نتایج داوری در چند روز آینده اعلام می شود.

 

وی گفت: هدف این کنفرانس این است که چالشها و راهکارها برای حکمرانی و سیاستگذاری را در فضای گفتمانی دنبال کند تا با همفکری نخبگان کشور بتواند سیاستگذاری خوبی را در کشور مطرح کند.

 

گفتنی است این کنفرانس به همت دانشگاه صنعتی شریف و با مشارکت بیش از 40 دانشگاه نهاد و سازمان دولتی و خصوصی و موسسه مردم نهاد در 13 و 14 دیماه در مرکز همایشهای صداوسیما برگزار می شود.

 

چاپ خبر