وضعیت معیشت خانواده فرهنگ و هنر کردستان نیازمند توجه بیشتر است
خبرگزاری شبستان: رئیس دفتر و مشاور نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به وضعیت زندگی خانواده فرهنگ و هنر در استان گفت: وضعیت معیشت خانواده فرهنگ و هنر در کردستان به گونه ای است که لازم است بیشتر از گذشته به آن توجه شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سنندج، حجت الاسلام مهدی فرزی، رئیس دفتر و مشاور نماینده ولی فقیه در  کردستان امروز(17آبان) در مراسم تکریم و معارفه مدیر کل فرهنگ و اشاد اسلامی کردستان که با حضور معاون امور مطبوعاتی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی در مجتمع فرهنگی و هنری فجر سنندج برگزار شد گفت: توجه بیشتر به وضعیت معیشت خانواده فرهنگ و هنر باعث توسعه فرهنگی بیشتر در استان و کشور خواهد بود.

 

این مقام مسئول درادامه اظهار داشت: اداره فرهنگ و ارشاد باید توجه بیشتری به حوزه فرهنگ و هنر در استان کند زیرا کردستان دارای ظرفیت های فرهنگی زیادی است.

 

وی افزود: مقام معظم رهبری نیز به مقوله فرهنگ و هنر تاکید داشته‌اند و بایدمسئولان ارشاد با توجه به ظرفیت‌های استان نهایت تلاش رادر توسعه فرهنگی انجام شود.

 

حجت الاسلام فرزی تصریح کرد: همچنین ضروری است که ادارات ارشاد استان‌ها در راستای  جهت‌دهی آثار فاخر تراز انقلاب اسلامی تلاش کنند تا خدای نکرده دچار آسیب نشویم.

 

وی افزود: همه ما مسئولان بایدهمیشه مواظب تهدیدها و آسیب ها دشمنان باشیم  نه اینکه خدای ناکرده وقتی مشکلی پیش می آید به فکر برنامه‌ریزی بر رفع کردن آن باشیم.

 

رئیس دفتر و مشاور نماینده ولی فقیه در کردستان در پایان خاطرنشان کرد: انشالله که این انتصاب مایه خیر و برکت برای استان فرهنگی کردستان باشد و وروزبه روز شاهد  رشد و توسعه فرهنگ و هنر در این استان باشیم .

 

 

چاپ خبر