پزشکیان در پاسخ به حاجی دلیگانی:
تعیین روزهای ملاقات مردمی مصوبه هیئت رییسه نیست
خبرگزاری شبستان: نایب رئیس مجلس در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی که انتقاداتی را نسبت به تعیین روزهای محدودی در هفته برای مراجعات مردمی به دفتر نمایندگان داشت، گفت: این مصوبه هیئت رییسه نیست.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری شبستان، حسینعلی حاجی دلیگانی، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس در ادامه جلسه علنی امروز چهارشنبه 19 مهر در تذکری و با استناد به بند 11 ماده 24 گفت: روز گذشته مردم از نقاط مختلف کشور برای مراجعه به دفاتر نمایندگان آمده بودند و با در بسته مواجه شدند.

 

وی اظهار داشت: با چه منطقی تصمیم گرفته شده است که دفاتر نمایندگان به روی مردم بسته شود آنها می خواستند با نمایندگان صحبت کنند، بنری جلوی مجلس گذاشته اند که در فلان روزها دفاتر باز است، این تصمیمات خلع الساعه به نفع مجلس نیست و با شان مجلس منافات دارد.

 

حاجی دلیگانی تاکید کرد: ما که مدعی ایم عصاره ملتیم نباید این کارها را انجام دهیم باید از قبل اطلاع رسانی می شد و اگر تصمیم هیئت رییسه است باید لغو شود.

 

مسعود پزشکیان نایب رئیس در پاسخ به تذکر حاجی دلیگانی گفت: این مصوبه هیئت رییسه نیست، مجلس پناهگاه مردم است و ما این موضوع را در هیئت رییسه بررسی و پیگیری می کنیم.

چاپ خبر