نواخته شدن زنگ مهر عاطفه در مدارس استان مرکزی
خبرگزاری شبستان: مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی از نواخته شدن زنگ مهر عاطفه در مدارس استان مرکزی همزمان با سراسر کشور خبر داد.

قنبر موسی نژاد، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی رحمه الله استان مرکزی ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم مومن و نوعدوست استان مرکزی در جشن عاطفه از نواخته شدن زنگ مهر عاطفه ها در مدارس استان مرکزی خبر داد و به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اراک گفت: مرحله دوم جشن عاطفه‌ها  امروز 19 مهر همزمان در سراسر استان با نواخته شدن زنگ مهر عاطفه ها آعاز شد.

 

وی با اشاره به اینکه کمک به دانش آموزان نیازمند سبب آرامش خاطر این عزیزان در امر تحصیل می شود، افزود: بسیاری از دانش آموزان با همین کمک های نوع دوستانه توانسته اند بدون دغدغه به تحصیل علم و دانش بپردازند.

 

این مقام مسئول با بیان اینکه این برنامه به همت امداد و با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و سازمان دانش آموزی استان  در حال برگزاری است ، ادامه داد: امید است همچون سنوات گذشته شاهد مشارکت گسترده افراد مختلف جامعه به ویژه خیرین و نیکوکاران باشیم.

 

موسی نژاد با بیان اینکه تعداد 878 پایگاه در مدارس در روز چهارشنبه به منظور کمک به دانش آموزان نیازمند فعال هستند، ادامه داد: جشن عاطفه‌ها با شعار مهر در انتظار همدلی در مرحله اول در ۲۳ و ۲۴ شهریور ماه با استقرار هزار و ۸۸ پایگاه در استان مرکزی برگزار شد.

 

وی با اشاره به جمع آوری یک میلیاردو 563 میلیون تومان در مرحله اول جشن عاطفه ها، افزود: کمک های جمع آوری شده به صورت نقدی و غیر نقدی بود که در همان زمان دربین دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

گفتنی است ،زنگ مهر عاطفه ها با حضور جمعی از مسئولان استان به صورت نمادین در آموزشگاه دخترانه فدک واقع در اراک خیابان شهدا نواخته شد.

چاپ خبر