مجموعه‌های تلویزیونی «راه طولانی» و «عملیات ۱۲۵» در آی‌فیلم انگلیسی
خبرگزاری شبستان:آی‌فیلم انگلیسی دو مجموعه تلویزیونی «راه طولانی» و فصل اول «عملیات ۱۲۵» را درجدول پخش خود قرار داده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی شبکه آی فیلم، پخش مجموعه تلویزیونی «عملیات ۱۲۵» از سه شنبه ۱۸ مهر در کانال انگلیسی این شبکه آغاز خواهدشد.

 

«عملیات ۱۲۵» به کارگردانی بهروز افخمی در سال ۱۳۸۷ از شبکه تهران پخش شد و در سال‌های بعد، فصل دوم و سوم آن نیز ساخته شد. کانال انگلیسی پس از پخش فصل اول این مجموعه تلویزیونی، فصل دوم آن را نیز به نمایش خواهدگذاشت.

 

داستان سریال درباره ۵ جوان است که تلاش می‌کنند وارد سازمان آتش‌نشانی شوند. این جوان‌ها هر کدام زندگی و مشغله خاص خود را دارند. آن‌ها با کوشش بسیار بالاخره وارد سازمان آتش‌نشانی می‌شوند و به عنوان آتش‌نشان مشغول خدمت می‌شوند و حین انجام وظیفه با وقایع خاصی روبه‌رو می‌شوند.

 

بازیگرانی که در این مجموعه تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته‌اند عبارت‌اند از: عبدالرضا اکبری، رضا رویگری، مهران رجبی، حسین سحرخیز، اکرم محمدی، فرهاد قائمیان، مارال فرجاد، کاوه سماک باشی، کاوه خداشناس و امیررضا دلاوری.

 

این مجموعه تلویزیونی از سه شنبه ساعت ۲۲ به وقت GMT روی آنتن قرار خواهد گرفت و بازپخش آن در ساعت‌های ۰۴:۰۰، ۱۰:۰۰ و ۱۶:۰۰ روز بعد خواهدبود.

 

بر اساس این گزارش،  دیگر سریال آماده پخش،  «راه طولانی» به کارگردانی رضا کریمی محصول سال ۱۳۹۰ است که پیش تر شبکه یک آن را نمایش داده و کانال انگلیسی آی‌فیلم نیز از جمعه پخش آن را آغاز خواهدکرد.

 

علیرضا مسعودی و مصطفی زندی نویسندگان و محمدرضا تخت‌کشیان تهیه‌کنندگی این مجموعه تلویزیونی را به عهده داشته‌اند. رضا کیانیان، افسانه بایگان، پرویز پورحسینی، بیژن بنفشه‌خواه، مهروز ناصرشریف، شهرزاد کمال زاده و خاطره حاتمی نیز در آن ایفای نقش کرده‌اند.

 

داستان «راه طولانی» درباره مردی است که تلاش می کند به هر راه ممکن خواسته‌های ۳ فرزندش را برآورده کند؛ اما به‌دلیل مشکلات مالی از عهده این کار برنمی‌آید و تصمیم می‌گیرد...

 

این مجموعه تلویزیونی از جمعه ۲۱ مهر ساعت ۱۸ به وقت GMT پخش می شود. تکرار آن نیز در ساعت‌های ۰۰:۰۰، ۰۶:۰۰ و ۱۲:۰۰ روز بعد به نمایش گذاشته خواهدشد.

چاپ خبر