به مناسبت هفته ملی کودک صورت می‌گیرد؛
آغاز به کار دومین سینمای کودک و نوجوان کانون در شهرستان اهواز
خبرگزاری شبستان: دومین سینمای کودک و نوجوان کانون پرورش فکری در شهرستان اهواز به مناسبت هفته ملی کودک در منطقه بهارستان اهواز افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، دومین سینمای کودک و نوجوان کانون پرورش فکری در شهرستان اهواز به مناسبت هفته ملی کودک دوشنبه (17 مهر) با حضور مسئولین استانی و شهری در منطقه بهارستان اهواز افتتاح می‌شود.

 

مساحت این سینما 250 مترمربع و ظرفیت آن 130 نفر است و بناست در دو سانس صبح و دو سانس بعدازظهر میزبان دانش آموزان، اولیای تربیتی و خانواده‌های آنها با نمایش فیلم‌های آموزشی و تربیتی مرتبط با کودکان و نوجوانان باشد.

 

سینما کانون اهواز صبح ها ساعت 9 و 10:30 ویژه مدارس است که به صورت نیم بها خواهد بود و بعدازظهرها ساعت 15 و 17 ویژه خانواده ها می باشد.

 

بر اساس این گزارش دومین سینمای کودک و نوجوان کانون پرورش فکری در شهرستان اهواز تولیدات سینمایی، کوتاه، نیمه بلند و پویانمایی کانون اکران خواهد شد.

 

گفتنی است، این سینما فردا (17 مهر) ساعت 9:30 با حضور مسئولین استانی و شهری در منطقه بهارستان اهواز، خیابان نیایش 2، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شماره 5 اهواز آغاز به کار می کند.

 

چاپ خبر