بیمارستان طالقانی گرگان از شرایط مناسبی برخوردار نیست
خبرگزاری شبستان: معاون درمان وزارت بهداشت در خصوص بیمارستان طالقانی گرگان، گفت: این بیمارستان از شرایط خوبی برخوردار نیست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت، امروز (۱۲ مهر ) در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گفت: در طرح نظام ارجاع الکترونیک گلستان به عنوان استان پیشرو کار خود را  در سه شهرستان آغاز کرده است.

 

وی با اشاره به اینکه با اجرای این طرح مردم می توانند دست رسی بیشتری به پزشکان داشته باشند و خدمات دریافت کنند، افزود: در اجرای این طرح باید توجه داشته باشیم که مردم ربات نیستند و میزان رضایتمندی آنان مورد توجه قرار گیرد.

 

جان بابایی اظهارداشت: در اجرای این طر تجربیات استان گلستان به دیگر مناطق کشور انتقال داده خواهد شد.

 

وی در ادامه کمبود تخت در بیمارستان های استان اشاره داشت و تصریح کرد: در حال حاضر گلستان با کمبود دو هزار تخت بیمارستان مواجه است که باید در این راستا اقداماتی صورت گیرد.

 

معاون درمان وزارت بهداشت در خصوص بیمارستان طالقانی گرگان، گفت: این بیمارستان از شرایط خوبی برخوردار نیست، اورژانس بیمارستان 5 آذر گرگان در حال ساخت است.

 

وی افزود: اداره راه و شهر سازی مجری ساخت بیمارستان 320 تختخوابی در گرگان است که بهره برداری و تجهیزات آن بر عهده وزارت بهداشت است.

 

جان بابایی اظهارداشت: تامین دستگاه‌های دیالیز از دیگر برنامه مهم در استان به شمار می آید که مورد توجه باید قرار گیرد.

 

وی تصریح کرد: استان گلستان در بحث بیماری سرطان از آمار بالایی برخوردار است که باید ساماندهی مراکز سرطانی در این استان انجام شود.

 

چاپ خبر