رسالت هنرمندان، پیام رسانی اهداف دفاع مقدس است
خبرگزاری شبستان:مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، رسالت در حال حاضر هنرمندان را پیام رسانی اهداف دفاع مقدس دانست و گفت: پیوند مشابهت های ایثارگری های دفاع مقدس و عاشورا، بسیار تاثیرگذار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، احد جاودانی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، امروز (4 مهر) در مراسم عزاداری اباعبدالله الحسین(علیه السلام) در نمازخانه این اداره کل، گفت: مداحی های دوران دفاع مقدس، خاطرات جالب و بسیار خوبی از جبهه ها را تداعی می کند.

 

وی افزود: رسالتی که امروزه بر دوش اهالی فرهنگ و هنر است، رسالت زینبی است چرا که شهدای کربلا، جان دادند و رسالت و بیان اهداف آنها را حضرت زینب(سلام الله علیها) بیان کرد.

 

جاودانی اظهار کرد: رسالت در حال حاضر هنرمندان، پیام رسانی اهداف هشت سال دوران دفاع مقدس است که باید به این وظیفه خود، به خوبی عمل کنند.

 

وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس، تمام اقشار از مذاهب الهی مختلف در کشور جمهوری اسلامی ایران، شرکت داشتند و ایثار و از خودگذشتگی بی نظیری را به نمایش گذاشتند.

 

جاودانی ابراز کرد: پیوند مشابهت های ایثارگری های دفاع مقدس و عاشورا، بسیار مهم و تاثیرگذار است که می طلبد، هنرمندان و اهالی رسانه یک ستون از صفحه یا بخشی از سایت خود را به این مهم، اختصاص دهند.

 

به گزارش شبستان، عزاداری سید و سالار شهیدان با مداحی صادق نژاد، سینه زنی و پخش کلیپ با موضوع دوران دفاع مقدس، همراه بود که باشکوه تمام برگزار شد.

 

چاپ خبر