اولین نمایشگاه بین المللی سرامیک در اصفهان برگزار شد
خبرگزاری شبستان: اولین نمایشگاه بین المللی سرامیک با حضور استان های اصفهان، یزد، تهران، قزوین، خراسان رضوی، سمنان، کرمان و نمایندگی فروش کشورهای ایتالیا، اسپانیا، چین، انگلستان، ترکیه و آلمان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، اولین نمایشگاه بین المللی سرامیک در اصفهان در فضایی ویژه و کاملا تخصصی برگزار شد.

 

این نمایشگاه از تاریخ 15 تا 18 شهریور ماه از ساعت 16 تا 21 با حضور 130 شرکت داخلی و خارجی در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان آماده پذیرایی از علاقمندان می باشد.

 

در این نمایشگاه تولیدکنندگان ماشین‌آلات خط تولید، تولیدکنندگان لعاب، دستگاه‌های چاپ دیجیتال، شرکت‌های طراحی، شرکت‌های مشاور و خدمات مهندسی و تامین کنندگان مواد الیه این صنعت و شرکت‌های ارایه‌دهنده خدمات اتوماسیون صنعتی، شرکت‌های پخت سوم و شرکت‌های تولید نسوز حضور دارند.

 

این نمایشگاه متقارن با برگزاری چهارمین کنگره سراسری صنعت کاشی، سرامیک و چاپ دیجیتال به میزبانی اصفهان برگزار می شود و رؤسای انستیتو تکنولوژی سرامیک اسپانیا، رؤسای مرکز سرامیک بولونیا کشور ایتالیا، رییس انجمن علمی سرامیک ایران، رییس انجمن صنفی کاشی و سرامیک تزیینی و رییس انجمن لعاب و رنگ‌دانه‌های تزیینی ایران مهمانان ویژه این نمایشگاه هستند.

 

در این نمایشگاه شرکت های برجسته از سرتاسر ایران و جهان از جمله استان های اصفهان، یزد، تهران، قزوین، خراسان رضوی، سمنان و کرمان و نمایندگی فروش محصولات کشورهای ایتالیا، اسپانیا، چین، انگلستان، ترکیه و آلمان حضور داشته و از جمله نقاط قوت اولین نمایشگاه بین المللی سرامیک اصفهان است.

 

گفتنی است؛ همه روزه دو سرویس رایگان رفت و برگشت از استان یزد به اصفهان به منظور رفاه حال بازدیدکنندگان متخصص و صنعتگران این استان در نظر گرفته شده است.

 

 

 

چاپ خبر