در آستانه عید ولایت؛
نخستین مسابقه کتابخوانی مجازی غدیرخم برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: اولین مسابقه کتابخوانی مجازی با محوریت عید غدیرخم توسط کانون فرهنگی هنری صادق آل محمد(ص) در خمینی شهر برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خمینی شهر، کانون فرهنگی هنری صادق آل محمد(ص) به مناسبت عید غدیرخم و ایام ولایت، نخستین مسابقه کتاب خوانی مجازی با مضمون غدیر را برگزار می کند.

 

بنا بر این گزارش استفاده صحیح از فضای مجازی برای نشر فرهنگ دینی و ولایی و همچنین تشویق نوجوانان به مطالعه و کتابخوانی از اهداف برگزاری این مسابقه است.

 

محتوای کتاب غدیر مربوط به ولایت علی ابن ابیطالب(علیه السلام) و پیوند آن با مهدویت است.

 

این مسابقه فرهنگی ویژه سنین 7 تا 25 سال است. برای شرکت کنندگان 7 تا 12سال بخاطر مخاطرات فضای مجازی، کتاب تحویل شرکت کنندگان می شود.

 

علاقمندان به شرکت در این مسابقه با مراجعه به کانون فرهنگی هنری صادق آل محمد(ص) واقع در خمینی شهر، بلوار توحید، حسینیه محله لادره خمینی شهر و یا ارسال نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد خود به شماره های 09363512272 و 09908658023 ثبت نام کرده و نرم افزار مربوط به مسابقه را دریافت می کنند.

 

گفتنی است به برگزیدگان این مسابقه فرهنگی 4 دستگاه دوچرخه، 3عدد ربع سکه طلا، 3دستگاه تبلت هوشمند، 3عدد قلم هوشمند قرآنی و هدایای نفیس و ارزنده دیگری پیش بینی شده است.

 

چاپ خبر