گرامیداشت یاد شهدا، بزرگترین عمل نیکوست
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت شیراز با اشاره به اینکه گرامیداشت یاد شهدا، بزرگترین عمل نیکوست، گفت: برپایی یادواره های شهدا تداوم خون شهداست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام سید ابوفاضل رضوی اردکانی، امام جمعه موقت شیراز امروز (7شهریور) در مراسم یادواره شهدای نیروی انتظامی استان فارس که در تالار حافظ شیراز برگزار شد، با اشاره به اینکه گرامیداشت یاد شهدا، بزرگترین عمل نیکوست، گفت: برپایی یادواره های شهدا تداوم خون شهداست.

 

وی با اشاره به اینکه نباید یاد شهدا در جامعه فراموش شود، تاکید کرد: شهدا با خداوند متعال معامله کردند و اجرشان هم در پیشگاه باری تعالی محفوظ است.

 

امام جمعه موقت شیراز با یادآوری این مطلب که شهدا برای امنیت ما تلاش و جان خود را فدا کردند، اظهار داشت: جنگی در عراق و سوریه راه انداختند، اما هدف اصلی آنان ایران بود و رهبری معظم انقلاب هم دستور دادند تا دشمن را در همان عراق زمین گیر کنند و به فتوای رهبری دینی، آیت الله سیستانی، بسیج مردمی در عراق و سوریه شکل گرفت و همین بسیج مردمی که به «حشد الشعبی» معروف است، در کنار ارتش توانست طومار داعش را درهم پیچید.

 

خاطر نشان می شود، یادواره 947 شهید نیروی انتظامی فارس امروز (7شهریور) در تالار حافظ شیراز برگزار و در پایان این مراسم از شناسنامه شهید رونمایی شد.

 

 

چاپ خبر