برگزاری مسابقه ملی کتاب‌خوانی مهمان امام در ایلام
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، گفت: بیش از ۲ هزار نسخه از فراوان مسابقه ملی کتاب‌خوانی مهمان امام در بین کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام توزیع‌شده است.

حجت‌الاسلام علی چراغی پور، مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، صبح امروز (30 مرداد) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در ایلام، اظهار کرد: مسابقه کتاب‌خوانی مهمان امام برای زائران و مجاوران و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

 

وی، بابیان اینکه هدف از برگزاری این مسابقه کتاب‌خوانی حرکت فرهنگی در راستای آشنایی هر چه بیشتر مردم مومن و خداجوی ایران اسلامی با سیره حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) است، گفت: منابع این مسابقه کتاب‌خوانی 8 کتاب ازجمله یک قمقمه دریا، اعترافات غلامان، بر مدار آفتاب، آفتاب خراسان، مثل امام رضا (ع) باش، مهمان امام رضا (ع) نگاهی به زندگی حضرت معصومه (س) و کتاب زندگی به سبک دخترانه است.

 

چراغی پور، بیان کرد: این مسابقه در دو بخش تستی و محتوایی شامل کتاب‌خوانی (8 آزمون تستی از 8 کتاب برگزیده‌شده) پیامک، دل نوشته، داستان‌نویسی، خوانش کتاب و نقاشی برگزار می‌شود که علاقه‌مندانمی توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت منابع به سایت www.m-ketab.ir مراجعه نمایند.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد استان ایلام، ابراز کرد: آخرین‌مهلت شرکت در این مسابقه 8 شهریور سال جاری می‌باشد و علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند برای تهیه فراخوان مسابقه و کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه کانون‌های مساجد استان واقع در خیابان پیروزی مراجعه کنند.

 

وی، در پایان خاطرنشان کرد: این مسابقه کتاب‌خوانی به همت آستان قدس رضوی برگزار می‌شود و دارای 808 جایزه معنوی و مادی است که در مراسمی به برگزیدگان این مسابقه اهدا خواهد شد.

 

چاپ خبر