پرداختن به مطالبات مردم در قالب نقد اصولی یکی از وظایف رسانه ملی است
خبرگزاری شبستان: مدیرکل اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما با تاکید بر اینکه خبرنگاران در برابر ماشین تبلیغاتی غرب برنامه داشته باشند، گفت: پرداختن به مطالبات مردم در قالب نقد اصولی یکی از وظایف رسانه ملی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زاهدان، علی کشاورز علوی مدیرکل اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما امروز(۱۶ مرداد) در مراسم تجلیل از خبرنگاران سیستان و بلوچستان بیان داشت: امروزه یک خبرنگار باید چشم به جلو داشته باشند؛ اگر خبرنگاری بدون برنامه به گزارش و خبر بپردازد به جای نمی رسد.

           

وی در ادامه از خبرنگاران سیستان و بلوچستان در صدا و سیما به عنوان نیروهای پرتلاش یاد کرد و افزود: قبل از آمدن به زاهدان آمار و ارقام ویژه برنامه ها و گزارشات خبرنگاران سیستان و بلوچستان را از رسانه ملی بررسی کردم، گزارشات میدانی قابل قبول بود و این در نتیجه تلاش خبرنگاران در مرکز زاهدان حاصل شده است.

 

مدیرکل اخبار استانهای خبرگزاری صدا و سیما ادامه داد: با این امکانات محدود تنها تعهد و عشق، یک خبرنگار را وادار می کند که 700 کیلومتر از زاهدان فاصله بگیرد و گزارش میدانی تهیه کند و بعداً ما در تهران این افتخار را می کنیم که در بخشهای مختلف رسانه ملی پخش کنیم.

 

علوی یادآور شد: خبرنگاران رسانه ملی و خبرگزاری ها با وجود مشکلات، هیچ کم و کاستی در کار خودشان نگذاشته اند و قطعا با استمرار این روند به نقطه مطلوب خواهیم رسید.

 

این مقام مسئول تاکید کرد: رسانه های غرب علاقه مند هستند که مردم ایران را مردمی خشن و خارج از تعهدات انسانی معرفی کنند و ما خبرنگاران وظیفه مند هستیم در برابر ماشین غرب برنامه داشته باشیم.

 

علوی پرداختن به مطالبات مردم در قالب نقد اصولی یکی از وظایف رسانه ملی دانست و گفت: خبرنگاران خودشان را در برابر ماشین تبلیغاتی دشمن مجهز کنند.

 

چاپ خبر