سخنگوی وزارت خارجه با حضور در خبرگزاری شبستان:
تکذیب خبر وجود پایگاه نظامی ایران در سوریه/رژیم صهیونیستی به دنبال جنگ روانی است
خبرگزاری شبستان: قاسمی با تکذیب خبر محافل اسرائیلی مبنی بر وجود پایگاه نظامی ایران در سوریه گفت: ادعاهای اسرائیل بیشتر شانتاژ خبری و جنگ روانی است.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری شبستان، بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه با همراهی غلامرضا نجاری، رییس اداره اول دیپلماسی رسانه ای وزارت خارجه با حضور در خبرگزاری شبستان ضمن آشنایی با روند فعالیت های این رسانه به سوالات خبرنگاران حوزه سیاست خارجی و بین الملل پاسخ داد.


وی در پاسخ به سوالی درخصوص ادعای محافل اسرائیلی که اعلام کردند ایران مکانی را در سوریه برای استقرار نیروهای نظامی اجاره کرده است، گفت: ادعاهای اسرائیل بیشتر شانتاژ خبری و جنگ روانی است. با توجه به حضور مقتدرانه ایران در سوریه که به درخواست این کشور اتفاق افتاده است و پیروزی های جبهه مقاومت در ماه های گذشته این ادعاها بیشتر برای تشویش اذهان عمومی و کشورهای جهان اسلام و منطقه صورت گرفته است.


قاسمی با تکذیب خبری که از سوی معارضان سوری منتشر شده مبنی بر همکاری ایران، روسیه و کره شمالی برای ساخت موشک های بالستیک دوربرد در سوریه تصریح کرد: آنچه در رابطه با سوریه و بحث های نظامی در این کشور رخ داده است نشان می دهد سوریه نیازی در حوزه نظامی ندارد.


مشروح گفتگوی خبرگزاری شبستان با این مقام مسئول در وزارت خارجه در روزهای آتی منتشر می شود.

چاپ خبر