آثار و برکات نامگذاری روز قدس، در عرصه استکبارستیزی بیش از پیش آشکار شده است
خبرگزاری شبستان: اداره تبلیغات اسلامی آران و بیدگل در پیامی مردم را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل در پیامی مردم مسلمان، روزه دار، مؤمن و ولایی را به شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

در بخشی از این پیام آمده است: از زمانی که امام راحل(ره) جمعه پایانی ماه مبارک رمضان را به عنوان روز جهانی قدس اعلام کرد، سراسر امت اسلامی در این روز گردهم آمده و موضع خود را در مسأله فلسطین اعلام می کنند

در ادامه این بیانیه ذکر شده است: این ابتکار دوراندیشانه حضرت امام خمیین(ره) با گذشت ۳۷ سال، آثار و برکات خود را در عرصه استکبارستیزی و ظرفیت‌سازی برای استیفای حقوق فلسطین مظلوم بیش از پیش آشکار ساخته است.

این پیام می افزاید: سياست آمريكا، صهيونيست ها و استعمارگران اين است كه فلسطين و محور مقاومت به فراموشي سپرده شود، لذا مسئله فلسطين، امروز مساله اول جهان اسلام است و بيداري اسلامي ملت هاي مسلمان نسبت به مردم مظلوم فلسطين فراگير است.

اداره تبلیغات اسلامی آران و بیگل در ادامه این پیام تأکید کرده است: همه مسلمانان و كشورهاي اسلامي باید با احساس مسؤوليت به مبارزين فلسطين در داخل و خارج این کشور كمك هاي همه جانبه داشته باشند.

در ادامه این پیام آمده است: به فضل الهي و با توفيق پروردگار علي رغم توطئه هاي آمريكا و اسرائيل و آل سعود خائن و تجهيز و پشتيباني گروه هاي تكفيري و معاند امثال داعش، النصره و وهابيون در كشورهاي مسلمان منطقه نظير بحرين، عراق،يمن، سوريه، افغانستان و ... روز قدس امسال از هر سال پرشورتر و كوبنده تر برگزار خواهد شد.

در بخش پایانی این پیام تأکید شده است: مردم شهيد پرور و ولايتمدار شهرستان آران و بيدگل هم همزمان با ملت مسلمان و مبارز و انقلابي ايران اسلامي، با حضور يكپارچه خود در راهپيمايي روز جهاني قدس، فرياد رساي امت اسلام را در حمايت از ملت مظلوم و بي دفاع فلسطين به گوش جهانيان خواهند رساند.

چاپ خبر