در راستای رفاه حال راهپیمایان؛
اختصاص ۱۶ دستگاه اتوبوس جهت جابحایی راهپیمایان سنندجی در روز جهانی قدس
خبرگزاری شبستان: مدیر عامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری سنندج گفت: با هدف رفاه حال روزه داران ۱۶ دستگاه اتوبوس در دو مسیر جهت جابجایی راهپیمایان روز جهانی قدس اختصاص یافت

به گزارش خبرگزاری شبستان از سنندج و به نقل از روابط عمومی شهرداری سنندج، شکور صلواتی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری سنندج عنوان کرد: با توجه به فرا رسیدن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس این سازمان برنامه ریزی لازم را در جهت رفاه حال روزه داران و شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی صورت داده است.

وی بیان کرد: با توجه به مسیرهای راهپیمایی ، این سازمان هم نسبت به استقرار اتوبوس در نزدیکترین خیابان جهت جابجایی شرکت کنندگان در پایان مراسم روز قدس اقدام کرده است.


وی از اختصاص 16 دستگاه اتوبوس جهت جابجایی راهپیمایان روز جهانی قدس خبر داد و گفت: این تعداد اتوبوس در دو خیابان جهت جابجایی شهروندان اقدام می کنند.


صلواتی اعلام کرد: 8 دستگاه از این اتوبوس ها در چهار راه انقلاب مستقر است که در پایان مراسم روز جهانی قدس شهروندان را در مسیرهای میدان نبوت، ایستگاه عباس آباد و شهرک مولوی جابجا می کند.


وی عنوان کرد: مسیر دیگر که در روز جمعه اتوبوس های این سازمان مستقر است چهار راه طالقانی است که 8 دستگاه اتوبوس هم در پایان مراسم راهپیمایی در مسیرهای شهرک بعثت، بلوار شبلی و مبارک آباد شهروندان را جابجا می کنند.

مدیر عامل سازمان اتوبوس رانی شهرداری سنندج همچین از اختصاص 9 دستگاه اتوبوس جهت مسدود کردن خیابانهای منتهی به مسیرهای راهپیمایی خبر داد و گفت: این اتوبوس ها با هماهنگی راهنمایی و رانندگی خیابانهای تعیین شده را مسدود خواهند کرد.

چاپ خبر