تبلیغات محیطی اوقات فراغت کانونهای مساجد در همدان/اوقات فراغت فرصتی برای کشف استعدادها
خبرگزاری شبستان: غنی سازی بهینه اوقات فراغت یک شاخص مناسب برای ارتقاء سلامت جسمی و روانی و نیز استحکام ساختار تربیتی جامعه است.

هادی فیض منش، مدیر دبیرخانه کانونهای فرهنگی و هنری مساجد استان همدان به خبرنگار شبستان گفت: تبلیغات محیطی و اطلاع رسانی پیرامون طرح اوقات فراغت کانون های مساجددر سطح شهر همدان با نصب بنرهای اوقات فراغت سال ۹۶  انجام شده است .

 

وی بیان کرد: بهره‌ برداری شایسته از اوقات فراغت، جامعه را به سوی سازندگی اخلاقی، شکوفایی استعداد‌ها، خلاقیت‌‌ها و توسعه فکری رهنمون می‌سازد.

 

وی اظهار داشت: اوقات فراغت فرصتی است مغتنم به منظور فراهم آوردن بستری مناسب برای جذب حداکثری نوجوانان و جوانان به برنامه‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد؛ که این امر با برنامه‌ریزی جامع و دقیق و استفاده از فعالیت‌های شادی آفرین و نشاط آور در پرتو آموز‌ه‌های دینی  عملی خواهد شد.

 

فیض منش  افزود: با توجه به فرا رسیدن فصل تابستان و ایام تعطیلی مدارس، استقبال نوجوانان و جوانان از برنامه های کانون ها به اوج خود می رسد؛ از این رو باید با اجرای برنامه های آموزشی، فرهنگی، هنری، ارودیی و ... در جهت جذب و ماندگاری جامعه هدف برنامه ریزی اصولی صورت گیرد.

 

وی ادامه داد: در برنامه ریزی طرح غنی سازی اوقات فراغت کانون های فرهنگی هنری مساجد باید به مناسبت های ملی و مذهبی توجه ویژه ای شود.

 

 

چاپ خبر