فرماندار بندر آستارا؛
تولید صنایع دستی نقش مهمی در اشتغال زایی دارد
خبرگزاری شبستان: فرماندار بندر آستارا گفت: تولید صنایع دستی نقش مهمی در اشتغال زایی دارد و باید تمام تلاش های خود را در حمایت از هنرمندان داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر آستارا و به گزارش روابط عمومی فرمانداری آستارا، یونس رنجکش، فرماندار آستارا به مناسبت روز جهانی صنایع دستی در منزل گلبهار خوش ریحان بانوی هنرمند صنایع دستی در روستای عنبران بخش مرکزی این شهرستان حضور یافت و ضمن دیدار با وی از زحماتش در تولید صنایع دستی تقدیر کرد.

 

فرماندار آستارا در این دیدار از نزدیک با روش کار گلبهارخوش ریحان هنرمندی که به دلیل آسیب دیدگی با یک دست در تولید صنایع دستی فعالیت دارد آشنا و به بررسی مشکلات وی پرداخت.

 

یونس رنجکش، در این دیدار با تاکید بر رفع مشکلات هنرمندان صنایع دستی از مسئولان شهرستان آستارا خواست تا نسبت به رفع این مشکلات مساعدت لازم را داشته باشند.

 

وی افزود: تولید صنایع دستی نقش مهمی در اشتغال زایی شهرستان آستارا دارد و باید تمام تلاش های خود را در حمایت از هنرمندان داشته باشیم.

 

رنجکش همچنین دستور رسیدگی به مشکلات این بانوی هنرمند را نیز صادر و خواستار حمایت های لازم توسط دستگاه های اجرایی مرتبط شد.

 

گلبهار خوش ریحان هم  در این دیدار ضمن تشکر از فرماندار بندر آستارا با شرح برخی از فعالیت هایش خواستار ارائه تسهیلات حمایتی از هنرمندان و کمک به اشتغال زایی در این زمینه شد.

 

گفتنی است، در این بازدید بخشدار مرکزی، رییس شورای بخش مرکزی آستارا و رییس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آستارا فرماندار را همراهی می‌کردند.

چاپ خبر