جمع آوری ۵۰۰ میلیون ريال در جشن گلریزان بانوان اهوازی
خبرگزاری شبستان: جشن گلریزان بانوان خیر، شب گذشته (۱۷ خرداد) در اهواز برگزار شد و ۵۰۰ میلیون ريال برای آزادی بانوان زندانی جرائم غیرعمد جمع آوری شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اهواز، جشن گلریزان ویژه آزادسازی بانوان زندانی جزائم غیرعمد، شب گذشته (17 خرداد) با حضور بانوان خیر و نیکوکار خوزستانی در سالن آمفی تئاتر هتل نیشکر اهواز برگزار شد.

 

در این جشن که با عنوان «حشن رهایی ویزه بانوان سخاوتمند و ملائکه وار» با حضور دکتر غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان و سیده فرانک موسوی مدیرکل امور بانوان استانداری برگزار شد، بانوان خیر با کمک های نقدی خود و جمع آوری 500 میلیون ريال، شرایط آزادسازی دو بانوی زندانی جرائم غیرعمد را فراهم ساختند.

 

در این مراسم حجت الاسلام قدرت الله هاشم نیا، مدیرعامل ستاد دیه خوزستان، تعداد زندانیان استان را بالغ بر 13 هزار و 600 نفر عنوان کرد و گفت: حدود 400 نفر از این افراد به دلیل جرائم غیرعمد در زندان به سر می برند و مابقی مرتکب جرائم مختلف شده و مستحق زندان هستند.

 

وی با اشاره به به اینکه 2 نفر از 400 زندانی جرائم غیرعمد استان خوزستان، زن هستند، خاطر نشان کرد: این دو بانوی زندانی دارای مشکلات مالی بسیاری هستند و به یاری و کمک خیرین و افراد نیکوکار نیاز دارند.

 

مدیرعامل ستاد دیه استان خوزستان، با بیان اینکه سال گذشته توانسیم با کمک خیران، شرایط آزادسازی 300 زندانی استان را فراهم کنیم، ادامه داد: امسال 40 جشن گلریزان در سراسر خوزستان برگزار می شود و مراسم استانی 30 خرداد است.

 

چاپ خبر