نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی:
رشد تروریسم در خاورمیانه، زائیده‌ی سیاست خباثت‌آلود آمریکا و انگلیس است
خبرگزاری شبستان: نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: رشد تروریسم در خاورمیانه، زائیده‌ی سیاست خباثت‌آلود آمریکا و انگلیس است.

دکتر سید جواد ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: حمله تروریستي کور روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در تهران بار ديگر چهره‌ی اهریمنی دشمنان امنیت و وحدت نظام اسلامي را که از سوی سازمان های جاسوسی برخی دولت های استکباری حمایت می شوند، بیش از پیش آشکار ساخت.

وی با اشاره به اینکه در این توطئه ددمنشانه ، شماري از مردم دردمند و پاسداران عزيز ميهن به شهادت رسيدند، خاطر نشان کرد: در منطقه‌ی ما پیدایش و رشد تروریسم وحشی و کور، از اساس، زائیده‌ی سیاست خباثت‌آلود آمریکا و انگلیس و مزدوران دولتی و غیردولتی آنها است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تروريست هاي قاتل ، دلِ گمراه و باطن سياه و پليد خود را به دست قدرت‌های فاسدی سپرده اند که دشمنی خود با اسلام و  نظام جمهوري اسلامي را در چهار دهه گذشته بارها و بارها ابراز کرده اند.

ساداتی نژاد افزود: دشمنان بدانند که جنايت های مذبوحانه آنان هرگز  نتوانسته عزم راسخ ملت و مسئولان ايران را در پیمودن راه عزت و افتخار که همان راه اسلام و مبارزه با  شیطان بزرگ است، سست کند.

وی تصریح کرد: مزدوران حقیر و پلید استکبار یقین داشته باشند که نيروهاي نظامي و انتظامي و امنيتي جمهوري اسلامي ايران ، در دفاع از اقتدار و امنیت ملي ايران و مردم عزيز اين کشور، دست متجاوزگر آنان را از جان و مال و امنیت مردم اين سرزمين کوتاه خواهند کرد.

یادآور می شود؛ در حادثه تروریستی عوامل داعش در حرم مطهر امام خمینی(ره) و ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی در روز چهارشنبه ۱۷خردادماه، ۱۲ نفر شهید و ۴۳ نفر مصدوم شدند.

 

چاپ خبر