مایحتاج مردم در ماه مبارک رمضان با قيمت مناسب عرضه شود
خبرگزاری شبستان: استاندار هرمزگان، تامین مایحتاج مردم در ماه رمضان را از موارد مهم دانست و تاکید کرد که اين اقلام و كالاهای اساسی مورد نیاز مردم باید با قیمت مناسب عرضه شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندرعباس، دکتر جاسم جادری در نشست ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با بیان اینکه مایحتاج مردم در ماه مبارک رمضان باید تامین و به راحتی در دسترس مردم قرار گیرد، عنوان کرد: باید شرایطی فراهم کنیم مردم در این زمینه دغدغه ای نداشته باشند.

 

وی ادامه داد: تامین مایحتاج مردم در ماه رمضان از موارد مهم است که اين اقلام و كالاهاي اساسي باید با قیمت مناسب عرضه شود و در اين زمينه نظارت و کنترل بازار بسیار مهم است و بايد جدي گرفته شود.

 

استاندار هرمزگان بر ضرورت راه اندازی میادین و مراكز عرضه كالاهاي اساسي و میوه و تره بار در هرمزگان تاکید کرد و بیان داشت: هرچه این میادین و مراکز توسعه و افزايش یابد، موجب دسترسی و خرید راحت تر مردم خواهد شد و كالاها در اين مراكز با قيمت و به شيوه مناسبي عرضه مي شوند.

 

جادري به افزايش چشمگير خريد تضميني گندم در سطح كشور و همچنين استان هرمزگان اشاره كرد و اظهار داشت: سال گذشته بیش از 11 میلیون و 700 هزار تن گندم از کشاورزان در کشور خریداری شد و این میزان تولید و خرید گندم نشان دهنده هنر دولت تدبیر و امید است.

 

وي گفت: در هرمزگان نیز خرید تضمینی گندم از 19 هزار تن در سال 92 به 58 هزار تن در سال 95 افزايش يافت و در سال جاری نيز ميزان خرید تضمینی گندم در استان به 60 هزار تن خواهد رسید.

 

 

 

چاپ خبر