برگزاری نمایشگاه شمیم وحی با حضور ۲۵۰۰ مجموعه قرآنی
خبرگزاری شبستان: معاون اجتماعی شهرداری تهران از برگزاری نمایشگاه شمیم وحی با حضور ۲۵۰۰ مجموعه قرآنی در بوستان گفتگو خبر داد.

مجتبی عبداللهی، معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در نشست خبری ویژه برنامه های ماه رمضان شهرداری تهران با بیان اینکه فصل نیایش ویژه برنامه ماه های رجب، شعبان و رمضان است، گفت: در ویژه برنامه های ماه رمضان با توجه به 4 محور مسجدمحوری، خانواده محوری، ارزش های دینی و ارتقای نشاط شهروندان برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه در این تجلیل از قاریان و فعالان قرآنی در دستور کار قرار دارد، گفت: برپایی نمایشگاه های قرآنی در دارالقرآن های تهران در دستور کار قرار دارد که به عرضه محصولات قرآنی می پردازند.

 

عبداللهی گفت: نمایشگاه شمیم وحی دهه سوم ماه مبارک رمضان به مدت یک هفته در بوستان گفتگو برگزار می شود که 2500 مجموعه قرآنی در این نمایشگاه مورد حمایت قرار می گیرند.

 

وی با بیان اینکه تعویض قرآن های فرسوده شهروندان با قرآن های نو در ایستگاه های مترو انجام خواهد شد، گفت: طرح خادمین سلامت با استقرار اکیپ های سلامت در 400 مسجد شاخص تهران انجام می شود.

 

وی با بیان اینکه در سطح شهر تهران در 82 نقطه مزار شهدای گمنام وجود دارد، گفت: در شب های جمعه مراسم خاصی همراه با دعای کمیل و نوحه سرایی در مزار شهدای گمنام پیش بینی شده است.

 

معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران گفت: از سوم تا 17 ماه مبارک رمضان در 12 نقطه برنامه های متنوع فرهنگی برگزار می شود که این برنامه ها از ساعت 18 تا 24 برگزار خواهد شد و شامل برج میلاد، دریاچه شهدای خلیج فارس، بوستان ملت، اراضی عباس آباد، بوستان نرگس، بوستان قیطریه، بوستان میعاد، بوستان اندیشه، باغ موزه قصر، برج آزادی، بوستان بهمن و بوستان ولایت که مراسم ویژه ماه مبارک رمضان در آنها برگزار می شود.

چاپ خبر