قدردانی فرماندار لنگرود از حضور حماسی ملت ایران:
مشارکت ۸۸/۳ درصدی مردم لنگرود در انتخابات
خبرگزاری شبستان: فرماندار لنگرود از مشارکت ۸۸/۳ درصدی مردم این شهرستان در انتخابات خبر داد و گفت: ۹۱ هزار و ۹۲۰ نفر جمعیت آرا در لنگرود است که از این تعداد ۵۵ هزار و ۷۰۲ نفر (۶۱ درصد) به روحانی رای دادند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان ، سید رضا جوادپور، فرماندار لنگرود در جلسه شورای اداری امروز(4 خرداد) ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و تقدیر از حضور حماسی مردم ایران در انتخابات، گفت: شور و هیجان انتخاباتی زمینه مشارکت گسترده مردم در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را به دنبال داشت و این دوره از انتخابات هم با همه هیجانات و رقابت های مجاهدانه به پایان رسید.

 

وی با اشاره به فلسفه تشکیل جلسه شورای اداری بعد از انتخابات، اظهار کرد: مردم دست به انتخابی زدند که فصل الخطاب قرار می گیرد و همه در صف واحد و متحدتر از همیشه به ادامه خدمت مشغول هستیم و مجددا کار و خدمت و پیگیری امورات مردم آغاز شده است.

 

جوادپور از مشارکت 88/3 درصدی مردم شهرستان لنگرود در این دوره از انتخابات خبر داد و اظهار کرد: 91 هزار و 920 نفر جمعیت آرا در لنگرود است که از این تعداد 55 هزار و 702 نفر (61 درصد) به روحانی رای دادند و مابقی هم 34 درصد به رئیسی، 1/1 درصد به میرسلیم و نیم درصد هم به هاشمی طبا رای دادند.

 

فرماندار لنگرود در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر و رعایت شئونات در ماه رمضان، تصریح کرد: ماه رمضان ماه عبادت و خودسازی است.

 

وی در خصوص ارتحال معمار کبیر انقلاب، تصریح کرد: بانی اصلی همه آبادانی ها، توسعه، استقلال و آزادی امام خمینی(ره) است  که در همراهی با ملت توانست نظام شاهنشاهی را نابود کند.

 

وی در پایان جلسه شورای اداری هم با اشاره به اینکه مشکل زباله شهرستان جدی است،  گفت: احداث کارخانه کمپوست نیازمند پیگیری جدی اجرایی است و ده میلیارد تومان برای احداث این کارخانه پیش بینی شده است که ظرف 18 ماه باید به بهره برداری برسد و در حال حاضر هم  2/5میلیارد تومان آن در حساب شهرداری لنگرود قرار دارد.

 

گفتنی است، در جلسه شورای اداری امروز حجت الاسلام و المسلمین مهدی صدیق، امام جمعه لنگرود از عملکردهای درخشان لاهوتی، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی تشکر کرد و خواستار وزیر شدن این نماینده محبوب در دولت تدبیر و امید شد که حضار در این جلسه هم با ذکر صلواتی نسبت به این پیشنهاد ابراز رضایت کردند.

 

  

چاپ خبر