معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ خبر داد؛
غبارروبی مساجد قلب پایخت به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از غبارروبی مساجد قلب پایتخت خبر داد و گفت: در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان ۳۵ مسجد در سطح محلات مرکزی تهران برای میزبانی از روزه داران و نمازگزاران، غباروبی و عطر افشانی می شود.

به گزارش خرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 6، مهرشاد الله ویردی ،معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 از غبارروبی مساجد قلب پایتخت خبر داد و گفت: در آستانه فرارسیدن ماه مبارک رمضان 35 مسجد در سطح محلات مرکزی تهران برای میزبانی از روزه داران و نمازگزاران، غباروبی و عطر افشانی می شود.

 

وی با اشاره به اینکه بسته های شست و شو به مساجد تحویل داده شده، ادامه داد: رنگ آمیزی، جمع آوری پرده ها و پوسترهای زاید، معطر سازی و تجهیز وسایل بهداشتی در مساجد در حال انجام است و شستشوی فرش های مساجد نیز تا آخر هفته به پایان می رسد.

او با بیان اینکه نظافت و زیبایی بصری پیرامون مساجد و حسینیه ها نیز در دستور کار قرار گرفته است اضافه کرد: بازپیرایی فضای سبز محوطه بیرونی مساجد به همت اداره فضای سبز منطقه در حال انجام است.

 

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 6 همچنین از برپایی نمازجماعت ظهر در مساجد منطقه خبر داد و گفت: شهردار منطقه نیز هر روز در یکی از مساجد به همراه شهروندان برای ادای فریضه نماز جماعت حاضر می شوند.

 

الله ویردی همچنین به  برپایی بازارچه های خیریه و حمایت از خانواده های نیازمند با توزیع بسته غذایی در آستانه ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: به همت سازمان زیباسازی نمای ظاهری شهر نیز به استقبال ماه مبارک رمضان می رود.

 

چاپ خبر