تاکنون ۶۰۰ هزار کرمانشاهی رای خود را به صندق انداخته اند
خبرگزاری شبستان: استاندار کرمانشاه، با اشاره به اینکه یک هزار و ۹۳۴ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در سطح استان در حال فعالیت هستند، گفت: تاکنون هیچ مشکلی در روند برگزاری انتخابات گزارش نشده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از کرمانشاه، اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه، عصر امروز (29 اردبیبهشت) در جمع اصحاب رسانه، گفت: مشارکت مردم در این دوره از انتخابات کم نظیر و خیره کننده است.

 

وی با اشاره به اینکه از صبح امروز شاهد صف های طولانی و حضور گسترده مردم در پای صندق های رای هستیم، افزود: مردم  با حضور خود از انقلاب اسلامی که برای به دست آوردن آن شهدای زیادی تقدیم شده است حمایت می کنند.

 

رازای با اشاره به اینکه یک هزار و 934 شعبه اخذ رای ثابت و سیار در سطح استان در حال فعالیت هستند، اظهار کرد: تاکنون هیچ مشکلی در روند برگزاری انتخابات گزارش نشده است.

 

استاندار کرمانشاه، تصریح کرد: تاکنون 600 هزار نفر از مردم استان کرمانشاه در انتخابات شرکت کرده و رای خود را به صندق انداخته اند و از این تعداد 42 هزار رای اولی بوده است که کم سابقه است.

 

وی در پایان سخنانش، با بیان اینکه برای برگزاری یک انتخابات خوب و قانونمند تمام تمهیدات لازم اتخاذ شده است، تاکید کرد: مردم رای گیری را به ساعات پایانی انتخابات موکول نکنند.

 

 

چاپ خبر