در سومین روز از جشنواره جهانی فیلم فجر:
«نگار» رامبد جوان روی پرده رفت
خبرگزاری شبستان: فیلم سینمایی «نگار» جدیدترین ساخته رامبد جوان در سومین روز از برگزاری جشنوار جهانی فیلم فجر در سالن یک پردیس چارسو روی پرده رفت.

به گزارش خبرنگار سینمایی شبستان، در سومین روز از برپایی سی و پنجمین جشنواره جهانی فیلم فجر، فیلم سینمایی «نگار» روی پرده رفت. پیش از اکران این فیلم نیز مراسمی با حضور رامبد جوان، کارگردان و نگار جواهریان و علیرضا شجاع نوری بازیگران فیلم در سالن یک پردیس چارسو برگزار شد.

 

اجرای مراسم معرفی این فیلم بر عهده رضا کیانیان بود.

 

نگار جواهریان که مدیریت اجرایی پردیس سینمایی چارسو را بر عهده دارد و این روزها در برنامه های جشنواره جهانی فجر حضوری پررنگ دارد، با ابراز شگفتی فراوان از شرکت در مراسم معرفی «نگار» از حضار تشکر کرد.

 

وی درباره حشنواره جهانی فیلم فجر نیز اظهار کرد: افراد زیادی برای برگزاری هرچه بهتر این رویداد تلاش کرده اند و این موضوع بسیار ارزشمند است. این جشنواره فقط برای سینماگران جذابیت ندارد بلکه مردم هم از آن لذت می برند.

 

رامبد جوان نیز در سخنانی با تشکر از حضور پر شور در سالن، با اشاره به جشنواره جهانی فجر گفت: سینماگران و هنرمندان خارجی که به جشنواره فجر می‌ آیند از نزدیک با فرهنگ و وضعیت زندگی مردم سرزمین ما آشنا می‌شوند که می تواند تاثیر مثبتی داشته باشد و وقتی به سرزمین خود بر می گردند نکات مثبت اینا را منتقل می کنند.

 

 

چاپ خبر