حضور حداکثری در انتخابات، عزت نظام را در عرصه بین الملل بالا می برد
خبرگزاری شبستان: رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، ضمن تاکید بر برگزاری انتخاباتی سالم، گفت: حضور حداکثری مردم در این رویداد، عزت نظام را در عرصه بین الملل بالا می برد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، یازدهمین نشست ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد امروز ( 3 اردیبهشت) با دستور کار برگزاری الکترونیکی انتخابات در سه شهر یاسوج، دهدشت و گچساران برگزار شد.

 

فتاح محمدی، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و رئیس ستاد انتخابات استان، برگزاری الکترونیکی انتخابات در سه شهر استان را فرصتی ارزنده دانست و گفت: انتخابات شورای شهر در این سه شهر الکترونیک برگزار می شود.

 

محمدی، با بیان اینکه در انتخابات الکترونیکی تعرفه وجود ندارد، اظهار داشت: الکترونیکی کردن انتخابات شورای شهر میزان تخلفات را به حداقل می ‌رساند.

 

وی، با بیان اینکه الکترونیکی کردن انتخابات شورای شهر باعث سرعت بیشتر در شمارش آرا می ‌شود، عنوان کرد: هر فرد از طریق سیستم الکترونیکی می تواند شخص مورد نظر را انتخاب  ‌کند.

 

رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، بر ضرورت آموزش گروه های مختلف مردم در راستای برگزاری انتخابات الکترونیک تأکید کرد و گفت: مانورهای آموزشی ویژه عوامل اجرایی، کاربران، پشتیبانان برگزار و همچنین در روزهای آینده در نقاط مختلف شهر برای مردم نیز برگزار می شود.

 

وی، ضمن تاکید بر اینکه انتخابات الکترونیکی مزایای بسیاری دارد، یادآور شد: با این حال در صورتی که آموزش لازم به مردم ارایه نشود، موجب بروز مشکلاتی خواهد شد.

 

محمدی، ادامه داد: اقدامات مربوط به انتخابات بر اساس برنامه ریزی مدون و در راستای انجام برنامه زمان بندی مشخص و منطبق بر تقویم اجرایی برای انتخابات سالم انجام می شود و تاکنون مطابق با این برنامه زمان بندی همه اقدامات انجام گرفته است.

 

رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه آشنایی با امر برگزاری انتخابات در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و حداکثری لازم است، گفت:  آگاهی و مدیریت دانش انتخاباتی تسلط بر قوانین و چگونگی اجرای آن در عمل و آسیب شناسی و چالش های انتخاباتی می باشد.

چاپ خبر