توسعه خدمات بهداشت و سلامت نیازمند مشارکت بین بخشی/ سفر وزیر بهداشت به اصفهان
خبرگزاری شبستان:رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان گفت: توسعه خدمات بهداشت و سلامت نیازمند مشارکت بین بخشی مسئولان سایر دستگاه های خدماتی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، غلامرضا اصغری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان در مجمع سالانه خیرین سلامت استان اصفهان به فعالیت های صورت گرفته در این بخش اشاره کرد و اظهار داشت: دولت یازدهم توجه جدی به حوزه سلامت و پیشگیری از بیماری ها و افزایش کیفیت در خدمات درمانی داشته است.

وی افزود: تشکیل پرونده های الکترونیکی و اجرای طرح های غربالگری و مراقبتی از جمله طرح ها و برنامه های دولت یازدهم در حوزه بهداشت و درمان است که این فعالیت ها با همکاری دستگاه های اداری و خدماتی از جمله شهرداری ها و همکاری مردم گسترش و توسعه می یابد و شاهد خدمات بیشتری در این بخش ها خواهیم بود.

اصغری ادامه داد: خیرین همکاری خوبی با دولت در توسعه زیر ساخت ها و احداث مراکز بهداشتی و درمانی داشته اند و این همکاری ها در  رشد خدمات و توسعه خدمات به بخش های مختلف موثر بوده زیرا اعتبارات دولتی به تنهایی قادر به تامین همه نیازهای این بخش نیست.

وی با بیان اینکه خیرین در بخش بهداشت و پیشگیری از بیماری ها نقش آفرین بوده اند، تصریح کرد: ارائه خدمات بهداشتی و مراقبتی از خدمات خیریه ها بوده که به مردم ارائه شده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان با اشاره به برنامه های هفته سلامت خاطرنشان کرد: برنامه های فرهنگی و بهداشتی در این هفته برگزار می شود که افتتاح پروژه های بهداشتی و درمانی از جمله این خدمات است.

وی ادامه داد: برای افتتاح پروژه بهداشت و درمان استان اصفهان وزیر بهداشتت و درمان و آموزش پزشکی به اصفهان سفر می کند و با حضور مقام عالی وزارت خانه این پروژه ها افتتاح می شود.

چاپ خبر