تبلیغات انتخاباتی تنها در سایت های داری مجوز ثبت، مجاز است
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان گفت: تبلیغات انتخاباتی تنها بر روی سایت های داری مجوز ثبت مجاز است و با متخلفین بر اساس قانون برخورد می شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، حجت الاسلام احمد سالک، رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان اصفهان در نشست با مسئولان آموزش هیئت های نظارت استان اظهارداشت: کاندیدهای انتخاباتی تنها در زمان مشخص شده حق تبلیغ دارند و هرگونه تبلیغ در مقاطع زمانی غیرمجاز تخلف محسوب می شود.

وی افزود: توزیع پوستر، برگزاری جلسات انتخاباتی و تبلیغ در فضای مجازی از مصادیق تخلفات انتخاباتی و تبلیغ پیش از موعد است و هیئت های نظارت بر این مسائل نظارت دارند.

حجت الاسلام سالک ادامه داد: بر اساس اعلام وزارت کشور تبیلغات انتخاباتی تنها بر روی سایت های داری مجوز ثبت مجاز است و با متخلفین بر اساس قانون برخورد می شود.

وی با بیان اینکه فضای مجازی ظرفیت تبلیغاتی برای کاندیدها است، تصریح کرد: قوانین تبلیغاتی در فضای مجازی وجود دارد و نامزدهای انتخاباتی باید همانند تبلیغ در فضای شهر و روستا قوانین تبلیغ را در فضای مجازی رعایت کنند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: هواداران و نامزدهای انتخاباتی باید کلیه قوانین و مقررات را رعایت و از تخلفات انتخاباتی از جمله تخریب شخصیت های جلوگیری و اخلاق انتخاباتی را اجرا کنند.

چاپ خبر