مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با خانواده شهید رادمهر دیدار کرد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حضور در منزل شهید محمود رادمهر با خانواده این شهید مدافع حرم دیدار کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از ساری، احدجاودانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران امروز(23فروردین) درآستانه فرارسیدن سالروز شهادت شهدای مدافع حرم مازندران در خان طومان سوریه به همراه حمیدرضا هراسانی، مسئول بسیج هنرمندان استان مازندران و محمدفوقی، مسئول ستادهماهنگی و نظارت برکانون های فرهنگی هنری مساجد استان با خانواده شهید مدافع حرم محمود رادمهر دیدار و گفتگو کردند.

 

احدجاودانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این دیدار با بیان اینکه آرامش و آسایش  کشور را مدیون خون پاک شهدا و ایثار و ازخودگذشتگی این مردان خدایی هستیم، گفت: کار بزرگی که شهدا انجام دادند اینکه از همه هستی خویش گذشتند تا ارزش های انسانی بماند.

 

وی افزود:  نوجوانان و جوانان و همه مردم باید مقید به حرکت در مسیر شهدا باشند. همه دستگاه های اجرایی و اداری حوزه های فرهنگی و آموزش و پرورش باید تلاش کنند فرهنگ جوانان این مرزو بوم با فرهنگ بزرگ مردانی که از خود در در هشت سال دفاع مقدس و در کشورهای همسایه گذشتند و با بدعت ها و کج اندیشی ها مبارزه کردند، همسو باشد.

 

جاودانی با تاکید اینکه همه مردم نه تنها در کشور جمهوری اسلامی ایران بلکه همه مردم دنیا بدهکار خانواده های شهدا هستند که فرزندان خویش را برای تحقق فطرت انسانی تقدیم نمودند، گفت: هر ملتی که یاد و خاطره شهدا را زنده نگاه می‌دارد، در برابر دشمن اقتدار و عزت می‌یابد.

 

وی در خاتمه، سلام و عرض ارادت رضا صالحی امیری وزیرفرهنگ و ارشاد اسلامی و حجت الاسلام حشمتی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را خدمت خانواده معظم شهید رادمهر ابلاغ نمودند.

 

به گزارش شبستان، شهید محمود رادمهر جانشین عملیات لشکر 25 کربلا، سال1360 دیده به جهان گشود و اردیبهشت 1395در راه دفاع از حرم عقیله بنی هاشم در شهرک «خان طومان» سوریه توسط تروریست های تکفیری به فیض عظیم شهادت نایل آمد.

 

چاپ خبر